Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros sebem mentén fájdalm...

Császáros sebem mentén fájdalmatlan dudor/pukli húzódik. Mi ez és mikorra múlik el?

Figyelt kérdés

A hasam az gyakorlatilag azonnal eltűnt (elég vékony vagyok alapból), de az a pukli ott húzódik, mióta lejött a kötés (3.nap). Ilyen henger formában végig a sebnél.

Visszahúzódik ez valaha?


2011. okt. 28. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy lassan 3 hete már, hogy szültem.
2011. okt. 28. 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Még alakulhat, de az is lehet, hogy ez így marad már, max. enyhül.

Nekem 1 éve volt császárom és a heg szépen elhalványult, de dudlis a vágás mentés a hasam. Nem nagyon, de ott van a dudor vagy minek is nevezzem.

2011. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár hét után lement, de ha hidegfront jön, akkor a mai napig visszaduzzad, pedig már 5 éve szültem. :)
2011. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 éve és 4 hónapja szültem. A sebemnél van egy lóbab méretű dudor és egy nagyon minimálisan érzékeny. A doki szerint tök normális, nekem ott volt a dréncső bevezetve.
2011. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl korán levették a kötést? Nekem 5 nap után vették le, a varrat szedésénél, de raktak fel újat, amivel még egy hétig együtt kellett élnem, majd 2-3 naponta cserélnem, aztán nekem is lett pukli, és végül szétnyílt a varratom, most újra be vagyok kötözve, kezdődik minden előről.
2011. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!