Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császára való szülés után...

Császára való szülés után fájdalom?

Figyelt kérdés

3 éve császárral szültem. Azóta hirtelen felállásnál vagy gyors mozdulatoknál (pl ágyban megfordulas és hasonlók) erős fájdalmat érzek az alhasamban (rövid ideig tartó kesszúrás szerű) leginkább jobb oldalon kb a petefészeknél.

Tapasztalt valaki ilyet? Mitől lehet?Egyre sűrűbben sikerül úgy mozdulni...


2018. aug. 8. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Összenövések lettek a műtét után. Sokaknak van ilyen.
2018. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyreszt valoban lehet osszenoves is, ami a csaszar egyik lehetseges kovetkezmenye.

Masreszt siman a terhessegtol is lehet.

Nekem pl csaszarom nem volt, de mar az elso huvelyi szulesem utan is gyakran volt ez a hirtelen kesszuras szeru fajdalom, bar nekem nem hol az egyik, hol a masik oldalon.

Foleg hirtelen mozdulatoknal. Felallas, leules, fiedulas az agyban, de ami a legrosszabb, az a haton fejve eros, hirtelen kohoges, vagy tusszentes.

Nem mindig, jellemzoen mensi kornyeken tapasztaltam/tapasztalom.

Nekem azt mondta a nogyogyasz, higy a nehtarto szalagok megnyulnak a terhesseg soran a meh sulya miatt es ez mar terhesseg alatt is okozza ezt a fajdalmat, viszont ugna is megmaradhat, mert a szalagok nem nyerik vissza az eredeti meretuket, rugalmasaagukat mar egy terhesseg utan sem. Kicsit megnyulnak.

Gyakorlatilag ezek huzodnak meg ilyenkor, az faj.

Kellemetlen nagyon, de amugy nem “veszelyes”.

2018. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!