Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az 1990-venes és a 2000-es...

Az 1990-venes és a 2000-es években szülésnél, nem lehetett bent, a szülőszobában a baba apja, a szülőnő anyukája?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
97-bn nálunk még nem volt apás szülés, de a férjemnek felajánlotta az orvos és a szülésznő, hogy bejöhet, ha akar (szombaton szültem, nyugi volt)
2018. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne lehetett volna bent? Apámnak is felajánlotta az orvos, hogy bejöhet meg be is akart, anyu nem engedte.


Mostanába jött divatba az "apás szülés", régen valóban nem volt szokás.


Jajj de leleszek pontozva, kár ide írni amugy😂

2018. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az apa elvileg bent lehetett, de volt olyan kórház, ahol erre csak egy meghatározott szülőszobában volt lehetőség. Ha az épp foglalt volt, akkor lehet, hogy kinn maradt az apa. Egyéb rokonok részvételéről nem tudok.
2018. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 1983-ban született, akkor még nem mehetett be apukám. Én 1987-ben születtem, apukám bejöhetett illetve be is jött volna, csak délután még nem volt semmi jele a szülésnek, este indult be, akkor pedig telefon híjján nem érték utol apukámat. Így lemaradt.
2018. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekem 2000-ben született, akkor még mindösszesen 2 bababarát (így hívták anno, most nem tudom mi a szakszó) kórház volt Budapesten, a Máv és a Szt. István, én ez utóbbiban szültem. Volt már akkor is alternatív szülőszoba (én nem vettem igénybe) és bent lehetett apa is, beöntés és borotválás sem volt. Apás szülésre pedig még egy csomó más helyen is lehetőség volt már akkoriban, vidéken is. Ez kórház és szemléletfüggő volt elsősorban, régebben voltak azok az idők, amikor ez még nem volt általános, a 90-es, kétezres évek nem voltak annyira régen, az apás szülés azért nem annyira új-keletű.
2018. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Már egyszer kiírtad ezt a kérdést, és sokan válaszoltak is rá!!
2018. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
1987: Hetenyi Geza kh (Szolnok), apam egy kivetiton keresztul lathatott az elso napokban, szules, vajudas alatt szoba se kerult, hogy bemehessen. Mondjuk ott csaszar alatt most is egy ablakon keresztul lehet nezni, szoval van baj rendesen.
2018. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
'93-ban már bemehetett volna apám öcsémhez, de akkor senki nem tudott volna rám vigyázni, de végül császár lett, szóval végül nem lehetett volna benn.
2018. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2002-ben, 2004-ben és 2012-ben szültem. Mind a háromnál bent volt az apuka.
2018. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!