Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori, hogy szülés...

Mennyire gyakori, hogy szülés közben bekakil valaki?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet de ne izgulj
2018. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha statisztikát keszitenel, szolok hogy en nem kakiltam be de volt szines puki...nem tudom hogy nezett ki mert ugye a fejem nem ott volt :))) nalunk nincs beontes de aznap reggel voltam wcn
2018. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésem közben nem volt semmi, másodszorra éreztem hogy jött valamennyi, de teljesen őszintén mondom hogy abban a helyzetben baromira nem érdekelt, épp a tolófájásokkal kínlódtam, valamint az orvos és a szülésznő is teljesen rezzenéstelen arccal folytatta a munkáját....
2018. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Korábban engem is aggasztott ez a gondolat. Amióta terhes vagyok, úgy érzem: szülésnél ez lesz a legkisebb problémám.


Egyébként tapasztaltabb szülésznők azt mondják, hogy sok nő észre se veszi. A szülésznő gyorsan reagál. Letörli és halad tovább minden, anyukának meg ennél nagyobb problémája is van olyankor.

2018. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálam 2/2, pedig a másodiknál kaptam beöntést is
2018. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is bekakiltam sajnos... Akkor nem izgatott, utólag égett a pofam rendesen.
2018. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szégyelltem én is, de akkor észre sem vettem. A kedves férjem hívta fel rá a figyelmet. 😂
2018. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

3ból 3 pedig mindnél kaptam beöntést.

Ne parázz rá nagyon gyakori dolog.

2018. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon. Legalább minden 2. nőnél jön valamicske széklet, még annál is, aki kapott előtte kúpot. Ha előkészítés sincs, akkor meg szinte fix. Nem tudsz vele mit kezdeni, ahogy nyomódik át a koponya a hüvelyen, kipréseli a székletet a végbélből. Ha akarnád sem tudnád visszatartani. De senkit nem érdekel egyébként, letörli a szülésznő és ennyi.

Olyan is előfordul, hogy valaki császár közben bekakil. Az egy kicsit kellemetlenebb, mert ott nem lehet letörölni az izolálás miatt.

2018. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Mindennapos. Senkit sem érdekel. Aki ott dolgozik, napi 5-6 ilyet lát. 15 év után nem fogja meghatni, gondolhatod. Természetes dolog.
2018. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!