Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császármetszéssel szülök...

Ha császármetszéssel szülök akkor utána lehet hüvelyi szülésem? Illetve hány gyerekem lehet?

Figyelt kérdés
Császárral csak három? Ha utána sikerül hüvelyi úton szülnöm akkor akár több is?
2018. aug. 15. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szülhetsz, de ez függ egyrészt az adott terhességedtôl, az orvosodtól és a kórházi protokolltól is. Szóval sok mindentôl, ezt így elôre nem lehet kijelenteni. Keress olyan orvost, aki tâmogatja, ma már azért sokak engedik, ha minden rendben.
2018. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy császár után sok helyen engedik manapság a hüvelyi szülést, de kettő és főleg három után már nem szívesen.
2018. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Csak az első császár után engedik a hüvelyi szülést. Utána már nem.


Eddig 7 császáros volt valaki akinek engedték.


A dokik szokták javasolni, hogy három után elkötnek, de értelmes ember ezt biztosan nem választja,mert sosem tudhatod, hogy mi lesz, én sem választottam.

2018. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akár 15-öt is szülhetsz császárral :)

[link]


És vannak, akik 2 császár után szülnek hüvelyi úton (vab2c). Viszont ehhez borzasztó nagy támogatás szükséges az orvos és a kórház részéről. Vagy nagyon sima és gyors szülés, aminek kb csak a végére érsz kórházba.

2018. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, lehet császár után szülni, épp erre készülök, az orvosom maximális egyetértésével, a SOTE II-n. 18 hetes vagyok most, az első nem miattam lett császár, hanem mert a lányom faros volt, így elvileg jók az esélyeim.

A Szent Imre még nagyon támogató, ott vannak orvosok, akik két császár után is engedik. 3 után viszont már sehol.

2018. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!