Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek a szüléstől? Nem...

Nagyon félek a szüléstől? Nem is élem bele magam egyelőre hogy utána milyen lesz a babával mert ez egy vízválasztó amit vagy túlélek vagy nem Volt más is így

Figyelt kérdés

Kiirt nap előtt 10-11nappal van a szulinapom.

Nagyon izgulok már előre mert rettegek hogy ne legyen végem

sajnos eddig senki nem megnyugtatott hanem azt adagolta belém hogy nehéz lesz és bizony bizony bele lehet halni is.

Eddiig nem is féltem aggódtam.

Legszívesebben már holnap túllettem volna rajta.

De mióta ezt mondogatják nekem bele ültették a bogarat a fülembe és a félelmet belém.


2018. júl. 23. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nekem eszembe sem jutott,hogy nem megyek haza a babàval.
2018. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem jutott ilyesmi eszembe. És nem is ijesztgetett ezzel senki.

Nyugodj meg, nem fogsz belehalni a szülésbe.

Érdemes lenne egy hozzáértő emberrel beszélned a félelmeidről, nem pedig azokkal a kedves emberekkel, akik ijesztgetnek. Pl. védőnővel, nőgyógyásszal, szülésznővel.

Elmehetsz a kórházba is szülőszoba látogatásra.

2018. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Most egy kicsit csúnya hasonlat lesz, de szerintem segít:

A szülés nem veszélyesebb mint a nagy vécézés (nem tudom szebben írni).

Csakhogy tudd, mindkettő esetén ki kell nyomni valamit, és mindkettőbe halnak bele emberek, mert az a valami igenis beragadhat, akkor viszont baj van. Mégis csak a szüléstől félnek emberek, a másiktól nem.

Annyi az egész, hogy a szülést nem csinálod minden nap, cserébe jó esetben egy komplett kórházi gárda segíti, és ha baj van, közbeavatkozik. A tested úgy lett megtervezve, hogy mindkettőnek ki kell jönnie.

Tornázz rá, hogy majd jobban menjen. (hacsak nem már előrehaladott állapotban vagy)


Minden jót kívánok!

2018. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy félsz a szüléstől normális dolog, főleg ha az első baba.Viszont ha halálfélelmed van akkor keress fel egy pszichológust ,mert az már messze nem normális.
2018. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy epe roham rosszabb, mint a szülés. Ne a riogatókra hallgass.
2018. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem értelek.

Az előző kérdéseidből kiderült, hogy 20 éves vagy aggódsz a melled miatt, most meg készülsz belehalni a szülésbe. Mi a fenének estél te teherbe?


Miért nem az jut inkább eszedbe, hogy hány milliárd nő élte már túl. És naponta hányan szülnek minden probléma nélkül...

2018. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Hat en tarkonvernelek egy peklapattal amilyen hulye vagy...hihetetlen hogy ma mar.barki.szulhet
2018. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes,hogy én végig a baba miatt aggódtam,hogy minden -oké legyen vele.
2018. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miből gondoljatok h ő az a 20 éves lány?
2018. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
60%
Nagyon sürgősen keress fel egy pszichológust!! Nem normális hogy ilyen félelmeid vannak se az hogy csak magaddal foglalkozol és a babaddal nem!
2018. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!