Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik a csaszármetszés?Előtte való nap kell befeküdni vagy az nap is belehet menni? Irtózok a korhazaktol, rettenetesen félek, ettől az egésztől! Elaltatnak ha kérem? Második császárom lesz, az előzőnél semmire sem emlékszem, 16ora vajúdás után császároztak altatásban, mert rosszul voltam a műtöbe féltem remegtem, az érzéstelenítő sem hatott, minden bajom volt csak a mütött meglatom már ver a víz,remeges kap el! 48ora után haza engedtek mert a kórházban nem volt egy nyugodt percem, semmit nem aludtam,más is van így vagy volt? Nem tudom miért félek így a korhazaktol. :-(
2018. aug. 18. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol, akkor a dokiddal kellene megbeszélned, vagy ha az nincs, a kórházban érdeklôdni, ahol szülni fogsz. Ahol én szültem, ott reggel kell menni és aznap mûtenek, ha semmi nem indokolja, hogy hamarabb befektessenek. De lehet, hogy másik kórházban máshogy van. Az meg, hogy kéréste altatnak-e... Nyilván csak úgy bemondásra a két szép szemedért nem. Konzultálj valakivel.
2018. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Szent Margit kórházban szülök majd!Ott úgy hallottam nem engedik a rendes szűlést, ha az elsö császár volt!
2018. aug. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!