Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan budapesti (vagy...

Van olyan budapesti (vagy közeli) kórház ahol nem bunkók a csecsemősök/ápolók a gyermekágyas osztályon?

Figyelt kérdés
Második gyerekem lesz, elsőnél döbbenetesen rossz tapasztalataim vannak.
2018. aug. 18. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imrében velem kedvesek voltak. Volt 1-2 aki bunkó volt,de az szerintem elég jó arány. ☺
2018. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van ilyen is olyan is...

Mindegyiknek lehet épp jobb vagy rosszabb napja...

2018. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Magán dokinál magán kórházban nem bunkók csak meg kell fizetni. Igaz 600+ ezer volt de megérte.
2018. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Megoszlanak a tapasztalatok, olyan kórházat nem fogsz találni, amelyikről mindenki csak jót ír. Ha atombiztosra akarsz menni, akkor magánkórház az egyetlen olyan opció, ahol a legnagyobb a hibátlan ellátás lehetősége. Én kétszer szültem, István és Sote, mindenhol jó tapasztalatom volt, de bent fekvésem alkalmával is volt mindkét esetben olyan szobatársam,(az osztályon meg még többen) aki(k) kifogásolták a nővérek munkáját, volt aki szabályosan hőbörgött és sírdogált állandóan, pedig ugyanazok voltak nála is, mint nálam. Azért alkati kérdés is szerintem, a nyilvánvaló bunkóskodás mindenkit zavar, de egy mimózalelkűnek már az is elég gyakran, ha nem néznek rá kedvesen és sírva fakad. Rólam szinte minden lepereg, ha meg nem, akkor szemrebbenés nélkül vitázom, vagy érdek-érvényesítek, így nekem könnyű dolgom van, azt elismerem.
2018. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Érdemben nem tok válaszolni de a négyes lett a példaképem.


Vidéken szültem, én nagy tervekkel és nagyon magabiztosan mentem be szülés után a gyermekagyasra, de itt nálunk (nem szeret leirni hol van ez) úgy bántak velem h bogtem vagy negyed évig ha ragondolok. Pedig aztán simán alapból rólam is lepereg. Mióta anyuka lettem "puhapocs" vagyok.

2018. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Jánosban jó tapasztalatom volt. Igaz nem volt semmi probléma és nem volt semmire szükségem, de amennyit találkoztam velük kedvesek voltak.
2018. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ ki a fogadott dokid. Minden kórházban úgy van hogy akiknek van fogadott orvosa azokkal rendesebbek.
2018. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Döbbenetes olvasni, hogy anyák szerint egy frissen szült nő legyen elég stramm meg pattogjon, ha bunkók vele meg miért mimóza és miért nem tűr ...


Ha a személyzet fokozottan védendő alanyokal foglalkozik, és a csecsemű meg a frissen szült asszony ilyen, akkor NEM LEHET ROSSZ NAPJA MUNKÁBAN. És ha ezt tapasztaljátok, akkor, csapjatok az asztalra. Nem a bunkó embernél. Ott csak kikékred magadnak. Hanem azonnal, az osztályvezető főorvosnál ÉS a kórházigazgatónál, írásban, tértivényesen, tényeket leírva.


Nem, nem normális ilyen helyetben semmi, ami nem a segtíségről, és az átlagnál SOKKAL gondosabb odafigyelésről szól.

2018. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
annyit tudok csak hozzászólni, hogy a szt margit kórház nem ilyen, ott nagyon bunkók a csecsemősök. el is sírtam magam miattuk többször.
2018. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
8-as, persze, ez tökjól hangzik, csakhogy ez nem egy ügyfélszolgálati iroda, hanem egy kórház, és a mai magyar viszonyok között nincs értelme ilyeneket csinálni h az osztályvezetőnek szólsz meg ilyenek. Mindenhol hiány van kórházi személyzetből, nem fognak emiatt kirúgni senkit, mert akkor ember nem maradna aki foglalkozik a babákkal. Magát az egész egészségügyet kellene átalakítani, felújítani, a túlterheltséget csökkenteni és a fizetéseket növelni. Most lehet erre azzal jönni h "hát de akkor minek ezt a hivatást választotta ha nem szereti", de felesleges.
2018. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!