Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan, akinél a...

Van köztetek olyan, akinél a császárnak lett olyan következménye ami miatt a tesó nehezen, vagy egyáltalán nem lett?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az?
2018. aug. 21. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az számít hogy olyan negatív élményeim voltak császár után hogy mivel nem szülehetek hüvelyi úton, inkább nem is akarok többé teherbe esni?
2018. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Nekem nem hatott jól a gerincérzéstelenítés, ezért nagyon fájt a műtét, úgy éreztem, élve boncolnak... mégsem gondolom úgy, hogy emiatt nem lesz több gyerekünk; sőt, mielőbb szeretnénk. Pedig nálam sem jöhet szóba a természetes út.
2018. aug. 21. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat ha offnak szamit, de tenyleg erdekel. 1-es elmondhato par mondatban mi volt a baj? Kerdezo, es mikor szoltal h valami nem jo akkor nem tettek semmit? Elotte nem ellenoriztek hatott-e? Fogadott doki volt? (Programcsaszarom lesz ezert erdekel ennyire) ha nem publikusak a valaszok akkor bocsanat az offert
2018. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálam se hatott az érzéstelenítés, utána trombózist kaptam, elfertőződött a sebem így ismét műteni kellett, azóta fáj a gerincem, hála a rosszul beadott érzéstelenítőnek, minden hidegfrontnál úgy fáj a heg hogy bőgni tudnék
2018. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es es mikor mondtad h nem hat mit mondtak? Igy is elvette a fogadott doki a penzt, hogy hiba tortent?
2018. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam kérdezgették az elején, hogy érzem-e, de a bőröm teljesen érzéketlen volt. Akkor lett fájdalmas, amikor mélyebbre mentek. Akkor szóltam, de újat bökni már nem tudtak, mert már nyitva volt a hasam. Így gyorsan kivették a babát (tényleg gyorsan) és utána kaphattam morfint. Attól el is aludtam egy kicsit, de a végére megint fájt. Akkor nagyon rossz volt, de összességében nem maradt bennem nagyon traumatikus élmény. Fogadott orvosom volt, de ez nem orvosi hiba; egyszerűen előfordulhat ilyen.
2018. aug. 21. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szemèlyenként változó hogy hat az érzéstelenítés van akinek elég a normál "adag/kevesebb másnak a duplája se garantáltan hat..

Tudom hogy császárról van szó de pl sima szülésnél se mindenkinek hat a "csodainfuzió" 3 voltunk egy szobába miután túlestünk rajta elkezdtünk erről beszélgetni, egyikünk semmit nem érzett ami megnövelte a fájásait (nem volt túl nagy) a másikunk normálisan reagált a szervezete (ő egyedül megszülte normálisan) nekem meg teljesen elvette a fájásaimat,amikor volt egy kisebb 'szünet hogy most nem fogják adni egyszerűen semmit sem éreztem, ja és a felépülés.. Láttam olyant aki 3. Napon már 'szaladt :D én pl 3 héten is alig tudtam felállni :/...

2018. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!