Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6hetes kontrollon volt már...

6hetes kontrollon volt már így valaki?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta viszket ott lent..holnap megyek kontrollra..

Elég gáz ez szülés után így egyből.sajnos terhesen is előfordult mert hajlamos vagyok rá..más is volt már így?


2018. aug. 22. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem soha az életben nem volt gombám, de szülés után pár héttel nekem is lett. Canesten unoval egy nap alatt elmúlt, azóta se volt semmi gond, s ennek már több mint három éve. Valószínűleg borul a hüvelyflóra ilyenkor, legalábbis én erre gondolok.
2018. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sem terhesen, sem szülést követően szerencsére nem volt ilyen jellegű fertőzésem. De utána annál inkább. Szerencsére túl vagyok azon a korszakon.

Sajnos van ilyen. Még mindig könnyebben kapsz el fertőzéseket. Említsd meg az orvosodnak és majd ír fel valamit, amit tudsz használni. Bár a legjobb lenne, ha csinálna tenyésztéses vizsgálatot és nem hasra ütésre kezelne, mert nem csak a gombás fertőzésnek van viszketés tünete.

2018. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!