Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az nem baj ha nem a szülés...

Az nem baj ha nem a szülés után adjuk oda a pénzt a dokinak, hanem a 6hetes kontrollon adom oda?

Figyelt kérdés
Elvileg úgy spóroltunk, hogy a szülés után oda tudjuk adni a dokinak a pénzt amit neki szántunk, és emellett alapítványi szobába tudjak menni.De sajna bejött egy nem várt kiadás, és valószínüleg most nem lesz annyi pénzünk.Nagyon nagy gáz, ha csak a 6hetes kontrollon adom oda neki?
2010. aug. 13. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én dokimnak nem volt gáz, sőt. Egy barátnőm is nála szült, és mikor a folyosón loholt utána a táskájával, akkor finoman célzott rá, hogy minden ráér a hathetesen :)
2010. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Minek a dokinak pénzt adni? Felesleges pénzkidobás. Ez a dolga. Én se kapok plusz pénzt ha megcsinálom valakinek a gépét. Ez a dolgom, neki meg az a dolga.

Szülés előtt esetleg lehet adni ha akar valaki de utána már minek?

2010. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is a 6 hetesen adtuk oda. Látogatási tilalom volt épp, ráadásul császároztak. Így nem is volt lehetőség előbb.

Az alapítványi szoba nálunk is szóba jött. Végül nem volt hely. De így utólag nem is bánom.

Ha az első babád lesz szerintem ne menj külön szobába. Hidd el jobb ha többen vagytok.

2010. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Második baba lesz.Azért szeretnék alapítványi szobába menni, mert a Péterfy-ben fogok szülni, és ott csak az alapítványiban van a szobához fürdő, meg wc, és én nagyon szégyenlős vagyok, meg úgy nézki megint császár lesz, és akkor könnyebb az első napokban oda kijárni, mint a folyósó végére! De köszi a tanácsot! :)

2010. aug. 13. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Kinél szülsz a Péterfyben?Én is ott fogok, de még nem választottam...
2010. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Dr. Győry Attilánál

Nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon kedves és figyelmes.Mondjuk a kórházban nagyon nehéz elkapni, de ha épp engem vizsgál vagy velem foglalkozik akkor 100%ig rám figyel.Én a magán rendelésére jártam hozzá, és ott is ha 20 percig ültem bent mert annyi kérdésem volt akkor sem rugott ki, és türelmesen végig hallgatott, és válaszolt! :)

2010. aug. 13. 13:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem kérdezz rá az orvosodnál! Én is megkérdeztem, hogy mikor adjuk oda a pénzt, mert olvastam, hogy minden doki más, és ő azt mondta, a kórházban hazajövetel előtt a vizsgálatnál. Kérdezz rá, vagy jelezd, hogy csak a 6 hetes kotrollnál adod oda a pénzt, így nem fogja azt hinni, hogy nem szándékoztok fizetni neki.
2010. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13:06-os vagyok

Így megértelek a külön szobával.

Én a SOTE 2-őn szűltem. Ott minden szobához volt saját fürdő és első babám volt.

2010. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Miért kell pénzt adni neki..neki ez a kötelessége!Ő megkapja a fizetését..ugyanúgy,mint Te és a másik is.Mi sem kapunk hálapénzt az elvégzett munkánkért.

Ők erre tették fel az életüket,hogy gyerekeket segítenek a világra.A gyermekszületésnek nem üzletnek kellene lennie.

Olvaslak,hogy összespóroltátok a pénzt a dokinak..vagyis neketek is jól jönne az a pénz,amit most majd kiadtok a dokinak...én a dokik helyében ezt a pénzt visszaadnám,és mondanám,hogy költsétek a kisbabátokra.Ha pedig mégis adni szeretnék,akkor egy ajándékcsomaggal is ki lehtene fejezni hálánkat a segítségért!

Könnyű szülést,és Sok boldogságot Nektek!:)

2010. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
3 héttel ez előtt én is nála szültem, hihetetlenül rendes és türelmes volt velem , csak jó dolgokat tudok mondani róla, grat a babához, és sok egészséget:)
2010. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!