Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 60 ezer forint hálapénz egy...

60 ezer forint hálapénz egy programozott császárért megfelelő szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Terhességem eleje óta fogadott orvoshoz járok, a magánrendelés díja 8.000 Ft/alkalom.

Még az elején megkérdeztük a dokitól, hogy mennyiért vállalja a szülést, ő azt mondta, konkrét összeget nem mondhat, viszont 50 és 70 ezer forint között szokott kapni.

Sajnos farfekvésű maradt a babám, így két hét múlva programozott császármetszésem lesz, amit a doki ügyeletben fog elvégezni. (tehát nem az éjszaka közepén kell berohannia hozzám).


Szerintetek ha 60 ezer forintot adunk, az reális?


2010. jún. 21. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen!!Ha még rendes is volt veled a terhesség alatt akkor mindenképpen!!
2010. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég az 50 ezer is, ha ügyeletben lesz, és nem úgy kell éjjel közepén kihívni. Ez így is elég szép összeg, nem fog megsértődni.
2010. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 21. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is reális.
2010. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, főleg ha a megánrendelésen már adsz neki.

Én 7E/alkalom fizettem, sima szülséem volt, indított cukorbetegség miatt, egy vasárnapi napon, főorvos és 20 ezret adtam. Az elsőt is nála szültem.

Költsd a babádra.

2010. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is programozott császár volt,12 napos túlhordással sem sikerült beindítani a szülést,én csak 50-et adtam,pedig a magánon 9 ezret kér,de úgy voltam vele,ez az orvosnak is kisebb macera volt,mint sima szülésnél berángatni akár az éjszaka közepén. Így munkaidőben odaült,fél óra alatt megvolt,nem szólt utána,hogy kevesellné.
2010. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is magánrendelésre jártam, 10.000/alkalom. Programozott császárral szültem volna, de éjszaka beindult magától, hajnali fél 3-kor hívták oda a dokit. Ettől függetlenül 40 ezret adtam.
2010. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!