Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nővéremnek, még a mentő...

Dodi1881 kérdése:

Nővéremnek, még a mentő kiérkezése előtt, otthon meglett a babája. Az orvosa tehát nem volt jelen a szülésnél, "csak" az utómunkálatokat látta el, varrás stb. Ilyenkor mennyit szokás adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
A nővérem kórházban akart eredetileg szülni, volt választott orvosa is,de a baba hamarabb kibújt, még a mentők megérkezése előtt.
2010. jún. 21. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék:-D

De ha adnék akkor max.15E de nagyon maximum!Gratulálok a nővérednek a babájához!

2010. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én se adnék, csak minimális összeget. Én az egész szülésért adtam 80 ezret, de ha csak a vrrást és utómunkálatokat végezte volna a dokim, akkor szerintem max egy 20-ast adnék.
2010. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratulálok!

De gyors volt a baba!

Én max. 10000 forintot adnék, vagy egy ajándék csomagot 5000 forint értékben, mivel a doki nem sok mindent csinált.

2010. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy fillért se adnék soha. Mondjuk én nem is fogadok orvost. Első gyerekem is rendben megszületett az ügyeletes orvos segítkezett. 2. gyerekemmel se tervezek ilyesfajta pluszkiadást. Meg fizeti őket az állam.
2010. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon adnék max jelképes összeget.... de hogy hogy ilyen gyorsan meglett a baba? vagy a mentők jöttek ennyire lassan?!
2010. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt hiszem én is olyan 10.000 Ft körül adnék, vagy ajándékcsomag.

De engem is nagyon érdekelne, hogyan tudott ilyen gyorsan és hamar megszületni a baba? :-)

Gratulálok a nővérednek! :-)

2010. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy off, a feltett válaszokra, mint mentős: két dolog lehet, ha nem első baba, kibúj minimális idő alatt, vagy későn hívták a mentőt, mint oly sokszor már... a legfontosabb, hogy egészséges az anya és a baba is! Hatalmas szerencse! Az orvosnak miért kellene fizetni? Mert lelkileg támogatta? Ugyanmár... túlfizetve nincsenek, ez tény,de azért maradjunk annál, hogy az kap pénzt, aki el is végez valami munkát... szerintem.
2010. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5000et adnék, több nem jár a varrásért és vizsgálatért.

A többi meg menne a babára...esélytelen,hogy ennél többet adjak,de így is inkább ajándékcsomag lenne,mert az jobb és emberségesebb és hálásabb mint a pénz.

2010. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, az orvos nem fog éhen halni.
2010. jún. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ajándékcsomagot.
2010. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!