Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek otthon folyt el a...

Akinek otthon folyt el a magzatvize! Éreztél akár pici fájdalmat, kellemetlenséget amikor bukkant a burok?

Figyelt kérdés

Nem nagy heves fájdalomra gondolok, hanem olyan "fura" érzésre.


Ha nem önt el azonnal a víz hanem csak szivárog pl. ha felül reped csak a burok...akkor is elindulnak utána a fájások, mint burokrepesztés után?


2011. okt. 21. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem valahol felül repedt a burok, így csak szivárgott a víz. De nem lettek fájásaim. Keményedett a pocakom, de nem fájt. Aztán a dokim alul megrepesztette rendesen a burkot. Na, nekem attól sem lettek fájásaim. :(
2011. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kettő picivel itthon folyt el.Egy érezhető pukkanást éreztem,de egyáltalán nem fájt,nem volt kellemetlen.Nem öntött el hanem folydogált,mintha pisilnél,csak ezt nem tudod visszatartani.Azért a kórházba be fogsz érni,nyugi,nem jönnek rohamléptekben a fájások,pláne ha első.Nekem már a harmadik szülésem volt,és a magzatvíztől számítva 3-4 órán belül volt meg a két kisebb,az első pedig magzatvíztől számítva 14-15 óra múlva.
2011. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak egy pukkanást vagy mit éreztem és folyt a magzatvíz. Elmentem zuhanyozni a nagy lányomat éjfélkor átvitte anyósoméhoz, én addig elő vetem a korházi csomagunkat és mentünk is a korházba. Kocsiba már voltak fájásaim. Fél 1 re be is értünk de akkor már meni alig bírtam és 4: 40kor meg is lett. Ő gyors volt de a nagylányom már húzós volt hajnali 2: 30 kezdtek enyhe fájások lenni és csak este 7:15 kor születet meg.
2011. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem éjfél után néhány perccel kezdett el szivárogni, mintha bepisiltem volna. Csak kb. 1,5 óra múlva mentünk be a kórházba, de még akkor azt sem tudtam, milyen lesz a fájdalom, amire kell, hogy számítsak. Kb. hajnal négy körül kezdődött menzesz szerű fájdalommal, majd szép lassan bekeményített. Negyed 8ra lett meg a bébi. Szóval, a kérdésedre visszatérve, a magzatvíz szivárgásnál semmi kellemetlen érzésem nem volt, semmi fájás.
2011. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy volt-e pukkanás, mert hajnali 5 után ébredtem valami furára, meg arra, hogy olyan érzés, mint amikor mensinél érzed, hogy elkezd folyni. Ilyesmi érzés volt. De nekem utána még 10 óra múlva sem lettek fájásaim, magzatvizem meg nem volt, így megindították.
2011. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is mikor este végre "kényelembe"helyeztem magam egyszer csak éreztem egy pukkanást.de fájni nem fájt.másnap reggel indultak a fájások.
2011. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hajnalban ébredtem arra,h. elönt valami. Nem volt sem fájdalmas, sem fura. Rohantam a fürdőbe, ahol még pár percig csak bámultam magam elé, mire felfogtam, nemsokára szülünk.
2011. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mindkét szülésem így indult, otthon, magzatvízzel, sőt mindekttő zöldes volt.

az elsőnél leültem zoknit húzni és roppanást éreztem belül, hallottam belső füllel :) nem éreztem semmi fájdalmat.

a másodiknál éjjel iszonyat erős feszítésre ébredtem, szerintem akkor állt be a feje a medencébe rendesen. Próbáltam felülni, ekkor folyt el.

mindkétszer elfolyt mind, csak úgy zúdult.

2011. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Sokat segítettetek!


Nekem a harmadik babám lesz, de az első kettő szülésem fájásokkal kezdődött, így nem tudom, hogy milyen érzésekre kell/ene figyelnem.


Elképzelni sem tudom milyen érzés lehet ez a pukkanás, amiről sokan írtatok :)

2011. okt. 21. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a magzatvíz folyt el itthon, épp mostam fel a lakást. Nem is tudom mit éreztem, de biztos nem fájdalmat, és csak rá kb. 5 percre kezdettt el folyni a víz,az viszont olyan mintha pisilnél, csak előtte nincs inger.A fájások csak rá 3 óra múlva indultak el.
2011. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!