Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak nekem őrjítő, hogy a 37....

Csak nekem őrjítő, hogy a 37. hét után bármikor jöhet a 2. baba, minden nap lehet AZ a nap, amikor otthon kell hagyni a nagyobbat?

Figyelt kérdés

Első babánál nem érdekelt. Jön amikor jön.

De most a másodiknál,így hogy közeledik a véga lassan, azon agyalok,hogy meg fogok őrülni, hoyg nem tudhatom előre, melyik este fekszem le úgy,hoyg reggel már a kórházban leszek, és nem jövök haza minimum 3 napig...

A kislányom nélkül.


Hogy nem tudom felkészíteni, hogy nem tudom azt mondani, hoyg anya elmegy segít tesónak kibújni, de majd jövök,jó legyél... vagy valami.


2011. okt. 14. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
jajj megsirattál, én még csak a 12.hétben járok, de nekem addigra a fiam 3 éves lesz, és félek ettől, amit írtál:(
2011. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak azzal "nyugtathatlak", hogy pár napon belül szülök, és 4 kicsit hagyok itthon, akik közül egy elsős, kettő ovis és egy itthon van... De már nem először csinálom, és elmondhatom, hogy ki lehet bírni! Mivel ez az élet rendje, hidd el, a nagyobbik gyereked is ki fogja bírni, könnyebben, mint gondolnád!!!
2011. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vedd ennyire a szívedre.

Nálunk egy héten beül itt a hugi, a fiam 3 éves.

3 nap nem a világ és addig is apával lehet, akit imád.

Inkább arra gondolj, milyen klassz lesz hazajönni a nagyhoz a tesóval.

Mikor először találkoznak majd...:)

2011. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon izgultam ezen, és annyira ragaszkodtam a nagylányomhoz (aki akkor még szintén pici volt), hogy túl is hordtam a másodikat rendesen. Biztos vagyok benne, hogy lelki okokból eredve.

Nagyon hiányzott a kórházban a kislányom, jöttek minden nap látogatni, nagyon jó volt.

De aztán próbáltam úgy felfogni, hogy a második kislányommal soha nem tölthetek kettesben időt, mert hiszen mindig ott lesz a nővére is, így a picinek csak a kórházi napok jutnak "csak anyából". Így jobban elviseltem, és csak a picivel foglalkoztam. Itthon pedig új élet hármasban :) (és persze apuka) :)

2011. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szörnyű volt. :(( Majdnem három éves kisfiamat nagyon megviselte, hogy elmentem a kórházba. Majdnem 4 hónapos a kistesója, de még valamelyik nap is azt mondta, hogy ugye nem hagysz itt többet és nem mész a kórházba? Még most is rámjön a sírhatnék... Mikor hazajöttünk a kórházból, azt mondta nekem , mostmár nem szeretlek, mert itt hagytál.Nem ölelhettem meg, nem puszilhattam meg, csak apa.Szörnyű volt, nem kívánom ezt senkinek... Pedig folyamatosan mondogattam neki, hogy anya majd elmegy pár napra a kórházba s hozom haza öcsikét... Hiába. Nálunk sajnos nagyon nehéz volt. :((( Kívánom, nálad ne legyen így.
2011. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Ó, nem a lányom miatt aggódom, ő nagyon nagyon jól elvan apával is mamával is.

Engem visel meg már előre.

Én nem szoktam szó nélkül elmenni...mindig mindent elmagyarázok neki.

Úgyhogy, kivételesen nem a gyreek miatt aggódom,hanem az én lelkem fog kikészülni.

2011. okt. 15. 08:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi minden este mesét olvasunk, és átbeszéljük mi is lesz (A sehány éves kislány..stb.) a gyereket és magamat is készítem fel így folyamatosan. Biztosan nagyon hosszú lesz, mert mi még soha nem töltöttünk külön több éjszakát.
2011. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a második babóval várandós lettem a 7. héten kórházba kerültem. Picit véreztem, elmentem vele dokihoz és bent is fogtak rögtön. A nagyobbik akkor 1 éves volt. Még a születésnapjára sem engedtek haza (pedig csak egy hetet voltam bent). Én nehezen viseltem.

Viszont ő nagyon élvezte, hogy a mama meg apa mindent megenged neki, mindenki körülötte sertepertél. Igaz a látogatásoknál rám sem hederített, még csak meg sem ölelhettem. Ő így volt mérges rám. De én ezt megértettem. Mikor hazajöttem újra alkalmazkodnunk kellett egymáshoz és újra "összeszokni" a hétköznapoknak megfelelően. De nagyobb törést nem okozott egyikőnknek sem. Sőt... Ő nagyon sokat fejlődött azalatt az egy hét alatt, hogy nem csak tőlem tanulhatott.

2011. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!