Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórház?

Szent István kórház?

Figyelt kérdés
Szült valaki mostanában a Szent István kórházban? Mik a tapasztalatok? Mi hogy működik? Kislanynak lyukasztanak ott fülét?

2018. aug. 26. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Van a facebookon egy csoport: Istvános kismamák, ott naprakész infók vannak.
2018. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont egy éve szültem, a csecsemős osztály jó volt (roaming in, szoptatási tanácsadás l, a szülésznőkkel kevésbé voltam megelégedve. Kérdezz, ha érdekel valami

A baba fülét viszont nem kéne rögtön kilyukasztani, ez nagy butaság, bőven ráér amíg maga kéri.

2018. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pár hónapja szültem ott, mindennel meg voltam elégedve. Nem tudom bővebben kifejetenéd mi érdekel?

Mi nem lyukasztottuk de nem is kérdezték hogy szeretnénk-e. Szerintem ez kevésbe divatos manapság.

2018. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 hete szültem ott. Mindennel meg voltam elégedve.

A lyukasztást nem tudom, nekem nem állt szándékomban.

2018. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Baba velünk van éjjel nappal? Látogatás hogy van? Babát hogy láthatják a hozzá tartozók és az apa?
2018. aug. 27. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
A baba 0-24 melletted van (ha szeretnéd leadhatod a csecsemősökhöz). Látogatási idő reggel azt hiszem 8tól este 9ig van és van közben egy szünet déltől 2ig. Apa vagy a látogatók ez alatt bármikor bemehetnek hozzád a szobába is és meg is foghatják a babát ha úgy tetszik. Ha alapítványi szobát kérsz (és van olyan szerencséd hogy kapsz) akkor ott is aludhat veled apuka és a látogatási idő is rugalmasabb.
2018. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A látogatáson pontosítanék. 8-12ig és 15-20ig van. Bár van aki nagy ívben tett rá.
2018. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!