Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-Pesti Jahn Ferenc kórházba...

Dél-Pesti Jahn Ferenc kórházba van lehetőség körbe vezetésre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas a kórházban, csak egyszer voltam ott vizsgálaton, de a fogadott orvosom ott van. Nem a környéken lakunk tehát nem ehhez a kórházhoz tartoznék, de az orvosom miatt miatt máshova nem szívesen mennék. Viszont nem tudom hogy ha be indul a szülés és be megyünk hova le menni? Van lehetőség a hét valamelyik napján arra, hogy körbe vezessenek?
2018. aug. 28. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beindul a szülés akkor először a 9. emeletre a szülőszobára kell becsengetni, ott megvizsgálnak és elmondják a teendőket. Egyébként a kórház honlapján vannak időpontok szülőszoba látogatásra, érdemes elmenni szerintem. Nekem volt fogadott szülésznőm, így ő vezetett körbe.
2018. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig párom nem akart menni mert minek.. De én meg semmit nem tudok, van fogadott orvosom, de ha nem kérdezek nem mond semmit. Pénteken megyek hozzá akkor megkérdezem, de például ha megyünk őt kell felhivni vagy a kórházat, meg ugyanott kell be menni ahol van a recepció? Esti órákban is nyitva van vagy portán kell szólni?
2018. aug. 28. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg éjjel a mentőbejárat van csak nyitva, onnan egyenesen a 9. emelet, nem kell hívni senkit, majd ott hívják a dokidat, ha szükséges.
2018. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mentő bejárat merre található? Mert mi rendesen a parkoló felől mentünk be, arra van az is?
2018. aug. 29. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
a főbejárattól balra kell elindulni és a parkoló végén jobbra, meg is fogod látni
2018. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!