Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes UH-ra megyek a Jahn...

18 hetes UH-ra megyek a Jahn Ferenc (Délpesti) kórházba. Van lehetőség képek kérni? Ha igen, fizetni mimódon kell?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 06:37
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én most voltam 8 hetes uh. és sajnos nem tudnak képet adni, mert nincsen gépjük hozzá, de viszont láttam egy kismamánál videó kazettát. Ha képet nem is, de felvenni biztos felveszik. Ezért a szolgáltatásért fizetni kell-e, azt nem tudom.

Üdv: 8 hetes km

2009. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom minden kórházban adnak képet,500-1000ft között.Csak azért mondják,hogy elromlott a gép,meg kifogyott a film,mert pazarlásnak tartják a kép odaadását.Sajnos ez van a Máv kórházban is.Van aki kap képet,van aki nem.Szerintem nyugodtan kérdezz rá.
2009. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a MÁV-ban mindig kapok képet!

Ott szerintem csak kérned kell és adnak.


Dél-pestiben más a helyzet,az elég lepukkant!Én oda tartoznék,de nem megyek oda.

2009. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tegnap voltam UH-n, sajnos tényleg nem tudnak képet adni, de mindenre fel voltam készülve, vittük a fényképezőgépet, és csináltunk vele videót, így most van egy 1.5 perces videónk, amiből csináltam aztán képeket is. :)

Nem a legjobb az UH gép, és a hely is tényleg elég gáz, a 12 hetes UH-t Győrben végezték el, és ott jobban lehett látni a babámat, mint most... :S

Köszi mégegyszer a válaszokat! :)

2009. ápr. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!