Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek itt már szülés lesz?

Szerintetek itt már szülés lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 39/2 hetes kismama vagyok. Reggeltől 30 percenként rendszeres fájásaim vannak de annyira enyhék ha nem figyelnék oda rá talán észre se venném. A rendszeresség megvan viszont reggel óta még mindig 30 percenként jön és nem erősödnek. Illetve megy a hasam és a székletemnek konkrétan víz állaga volt. Szerintetek ez már lehet annak a jele,hogy hamarosan babázunk?

2018. aug. 29. 17:00
 1/5 Zoequeen ***** válasza:
68%
Szerintem jobb ha bemesz a korhazba:) nagy mamanak is alig voltak fajasai
2018. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Erősek a görcsök, hosszúak. Tudsz mellette menni, vagy meg kell állj? Ha gyengék és simán tudsz mellettük menni, akkor van még időd, ha hosszú, és lépni nem bírsz, akkor irány a kórház.
2018. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyengék nagyon,csak a rendszeresség ami megvan
2018. aug. 29. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanigy vagyok, annyi a kulonbseg, hogy en 39+4 vagyok. Hnapra vagyok alapbol is behivva vizsgalatra, kivancsi leszek h mit mondanak. Nalunk szerintem csak joslozas van.
2018. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 Akkor pihenj, gyüjtsd az erőt.. 10 percesnél már indulhatsz.. De az 5 percest azt semmiképpen ne várd meg.
2018. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!