Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma vagyok kerek 40 hetes,...

Ma vagyok kerek 40 hetes, nst-n is voltam, viszont semmi jele, hogy jönni akarna a baba. Olvastam, hogy másoknak már a 30. héten jósló vannak. Ti mennyivel hordtátok túl? Volt valami “előjel”?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6 nappal hordtam túl. Semmi előjele nem volt. Reggel 7kor arra keltem,hogy 3 percenként keményedik a hasam. Bementünk a korházba és 14kor meglett a fiunk. Nyugi,napokon belül kint lesz :)
2018. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6 nappal léptük túl a terminust, semmi előjel nem volt, egész terhesség alatt kb. 2x keményedett a hasam. Reggel minden előzmény nélkül elfolyt a magzatvíz.
2018. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán annyi előjel volt, hogy azon a reggelen egész keveset mozgott a fiam.

A lányom viszont vajúdás közben is aktív volt.

2-es voltam, ez lemarad

2018. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

10 nappal kèsőbb született.

Semmi előzmény nem volt, max annyi, hogy kemènyedtem.

Vajúdás közben is sokat mozgott.

Végül elfolyt a víz, de nem történt semmi, ezért indítottak.

2018. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, a joslok nem jelentik azt h hamarabb szulsz ha hamarabb kezdodik stb.

Amugy en a fajasokat sem ereztem, NST mutatta.

Nem volt semmi elojel.

28.hettol joslok voltak, de zart mehszajjal.

2018. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az elsot 7 nappal hordtam tul.elotte nap befektettek toxemia miatt es ejjel magatol el is indult.

nala semmi elojel nem volt,nem josoltam,zart voltam teljesen.

a masodikat 8 nappal engedte a dokim tulhordani,pedig nala a 34.hettol kemeny josloim voltak.36 hetesen mar 2 ujjnyira nyitva voltam.

aztan megsem indult el.

inditva lett infuzioval es burok repesztessel es meg ugy sem lettek fajasaim😂😂

2018. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7 nappal vittem túl. Hajnalban vérezni kezdtem otthon így bementünk. Egyébként aznap indították volna. Nem kellett.
2018. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, remelem az én babám nem akar még egy hetet ráhúzni!
2018. aug. 31. 13:32
 9/13 Coffelia ***** válasza:
Egy hetet engedett a korház protokollja, berendeltek szülésindításra estére, higy megballonozzanak, és másnap reggelre meginduljon. Szerencsére a berendelés estéjére már három centit tágultam magamtól, amit amúgy egész nap éreztem. Valahogy izomlázam volt a medencémben, ahogy mentek lassan szét a tagjaim. Burokrepesztés és 10 óranyi oxitocinozás lett belőle, a mai napig azt mondom, hogy hagyni kellett volna engem még csak egyetlen egy napot, és magától jött volna. A 40. hét egyébként élettanilag csak egy viszonylagos határ, a 41 vagy a 42 is beleférhet, ha a baba és a mama is jól vannak.
2018. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok mint te, kerdező, csak nekem még 5 nap a kiírt datum, de semmi jele semminek, sosem jóslóztam, nem szeretném túlhordani :(
2018. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!