Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első vérzésetek hány napig...

Az első vérzésetek hány napig tartott szülés után?

Figyelt kérdés
Normális, hogy nekem már 10 napja tart, és még mindig rendes, élénkpiros vérzéssel?
2018. aug. 31. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan volt a vérzésem szülés után, mint terhesség előtt. Tehát 5-6 napig tartott.

Hogy nálad van-e valami gond, azt szerintem inkább orvossal kéne megbeszélni. Lehet normális is, meg lehet, hogy nem az. Lehet még a szülés, meg a hormonok miatt van, de az is lehet, hogy valami probléma áll a háttérben.

2018. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A tisztuló vérzés vagy az első menstruáció?


Nekem a tisztuló bő 2 hétig tartott.

Az első menstruációm pedig olyan hosszú volt, mint szokott. De nekem hamar bekövetkezett, mert elment a tejem.

2018. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyermekágyi vérzésem el sem múlott. Az ment át mensesbe. Kizárólag anyatejes a 7 hetes babám.
2018. aug. 31. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem menzesz, hívd fel a dokidat inkább!
2018. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem menzesz ez még

A 6 hetes kontrollon voltál már? Ha igen akkor menj vissza a dokihoz, hogy újra kezdődött a vérzésed, ha nem, akkor menj

Lehet nem megy rendesen a tisztulás

2018. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem menzesz. Gyermekágyi vérzés amúgy hetekig tart. Nekem 3,5 hétig úgy emlékszem
2018. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyermekágyi vérzés nálam 1 hétig tartott.
2018. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét volt a lochia (konkrét vér mondjuk csak 3-4 nap), 8 hetes volt a lányom, mikor először megjött és erős volt, sokkal erősebb, mint valaha. A kontrollon rendben voltam, menzesz volt. 😊
2018. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl 6 hétig volt elenkpiros vérzés de a 3-4ik héttől csak szopik alatt volt jelentősebb mennyiseg, előtte utána elég volt e e tisztasági. A kontrollon a doki mondta h minden rendben. Előtte talán két nappal múlt el úgy h mar nem folyt folyamatosan csak egy egy szopi közben. Első mentes 5 hónappal szülés után jött. Sztem nalad meg nem menzesz van. De inkább kérdezd meg a dokid.
2018. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!