Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan köztetek, akinek...

Van olyan köztetek, akinek első terhességnél nem indult be a szülés oxival sem, császár lett, de a másodikat természetes úton meg tudta szülni?

Figyelt kérdés
Én most épp a második gyerkőcöt várom, és nagyon nem szeretnék császárt megint. De félek, hogy ez valami genetikai hiba lesz, hogy nem indulnak el a fájások, és nem csak egyszeri eset. Jó lenne hallani, hogy másnál beindult, és természetes úton szült.

2018. júl. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Sokan vannak, ajanlom a vbac csoportot facebookon, ott olyanok is vannak, akik ket csaszar utan szultek a harmadikat huvelyi uton. Sok jo tippet adhatnak, peldaul, hogy vbac-skent nagyobb eselyed van arra, hogy osszejojjon, ha ugyeletben szulsz, milyen valos kockazatok vannak (terminustullepesnel inditas eseten hegszetvalas kockazata, sokkal jobb, ha egyaltalan nem inditanak, de mivel a 42. hetig szinte egy orvos sem var, sot, csaszaros elozmennyel mar van, aki a 38. heten csaszarozna a hegszetvalassal riogatva, igy az utolso menzeszt erdemes 2 hettel kesobbi datumnak megadni a valodinal.
2018. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem a csoportot :)
2018. júl. 4. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

nekem elég bonyolult volt a szülésem...első gyerkőc..

Először is túl hordtam 1 héttel a babóm befektettek aztán adták az oxit kb másfél napig adták mikor rájöttek hogy nem birja a szive ezért lekapcsolák rólam.

Úgy volt hogy császár lesz mert nem indult meg a szülés 2 nap után sem előkészítették a műtőt de előtte megvizsgáltak hátha.. Akkorra már 4ujjnyira voltam tág (igaz hogy rásegítettek kézzel) mégis szüljem meg természetesen. nagyon nehéz volt mert a köldökzsinór rá volt tekeredve de szerencsére semmi baj nem lett..

24 vagyok..

Neked viszont könnyű szülést

2018. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!