Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek ezzel a problèmàval...

Szülhetek ezzel a problèmàval termèszetesen vagy csàszàrozni kell majd?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Apukàmtòl örököltem a csìpőficamomat. Nem vàrok mèg babàt de nagyom szeretnèk mostmàr. Foglalkoztat kb kamaszodò korom òta hogy hogyan tudok majd szülni. Gondolom hogy majd ha odakerülök ùgyis az orvos mondja meg az àllapotomtòl függően.De nem vagyok biztos benne. Van olyan aki ilyen csìpőproblèmàval szült màr? Ti hogyan szültetek?

#szülés #Csìpőficam
2018. szept. 8. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. szept. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első köszönöm a vàlaszod. Azt vettem ki ezekből a kommentekből hogy nekik utàna nem volt maradandò nyoma a deformàlòdàsnak( nevezzük ìgy). Nekem sajnos a mai napig nincs helyèn a csìpő csontom. Sàntìtok is,szokott fàjni is ès nem is hajlik ùgy ahogy kène. Nyersen fogalmazva nemtudok akkora terpeszt csinàlni mint normàl esetben...mèg törökûlèsben sem tudok ülni ebből kifolyòlag
2018. szept. 8. 06:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor mész az éves rákszűrésre kérdezd meg a dokidat.

Szerintem az ilyen esetekben is orvosfüggő.

2018. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A terpesz miatt azt mondanám, hogy nem. Szülés közben vagy kengyelben van a lábad, vagy magadnak felhúzod egész a mellkasodig, mindezt terpeszben.

Persze lehet, hogy kisebb terpeszben is lehet szülni, tényleg a nőgyógyászt kérdezd erről.

2018. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam èn is :(
2018. szept. 8. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Csípőficamos (és azzal gyerekkorban nem kezelt) ismerősöm nem szülhetett, csak császárral, de lett két egészséges gyereke és csak ez számít.
2018. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò. Sajnos kezd bebizonyosodni hogy valòszìnüleg èn sem szülhetek termèszetesen, ez elszomorìt mert nagyon szeretnèk ùgy szülni. Jàrtam rendszeresen orvoshoz műtöttek is de nem sikerült teljesen nyomtalanra. Nincs akkora terpeszem mint pèldaul màsnak akinek nincs ez a problèmàja.Amiket olvastam ès hasonlò volt a problèma mindnek rendbe jött èa azèrt szülhetett termèszetesen. De majd akkor kiderül :)
2018. szept. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!