Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Transit 2,2 tdci 2010-es...

Ford Transit 2,2 tdci 2010-es központi zár magától bezár /kulcs természetesen az autóban, sofőr kint/. Találkozott valaki hasonló problémával, illetve talált erre megoldást?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sprinternél találkoztam már ilyennel. Az ajtózárban lévő nyitásérzékelő kapcsoló hibája okozta. Nem érzékelte, hogy kinyitották az ajtót, ezért egy idő után lezárt. A zárcsere oldotta meg a problémát. Ja, és sosem szabad benne hagyni a kulcsot, mert bármikor basz@rhat újra :)
2018. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
A megoldàs hogy bevered az ablakot s befóliázod.Így ha bennmarad a kulcs,csak letéped a fóliát s benn vagy
2018. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk vadi új transitunk van (2018) és ha a csak az ülésen vaan a kulcs, akkor bezár, de ha bent van a helyén, akkor nem. Nem tudom, szerintem ez direkt ilyen. :D csak kicsit oda kell figyelni, ha nem akarjuk magunkkal vinni a kulcsot, akkor nem huzzuk ki:)
2018. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy járó motornál is csinálja, tehát a gyújtáskapcsolóban van a kulcs. Nem csak egy Transitnál van ilyen gondom. A Ford szerviz sem tudja mi lehet.
2018. ápr. 16. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!