Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azokat kérdezném, aki 41 év...

Azokat kérdezném, aki 41 év felett szültek, hogy mik a tapasztalatok természetesen vagy inkább császárral ajánlott ebben a korban?

Figyelt kérdés

Van aki, azt mondja, hogy ilyen "idősen" már nem tágul úgy az anyuka csak szanaszéjjel reped, szakad, mert már nem olyan rugalmasok a szövetek. Nem is alakul minden ugyanúgy vissza. Tényleg így lenne? Érdemes emiatt inkább a császárt választani?

Aki ebben a cipőben járt leírná mi a tapasztalata?



2017. okt. 24. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
SZerintem ez nem igaz. Mondjuk attól is függhet, hogy első baba-e. Én 40 vagyok, és nem félek ettől, ötödik baba lesz! Pont félidős vagyok. Ja, egyébként biztosan van olyan orvos, kórház, ahol csak emiatt császároznak, hála Istennek ott, ahol én szülök, ez nem divat.
2017. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Második baba lesz, most vagyok a 21-22. hèten. Csak emiatt itt sem császároznak, viszont kérhetem ha azt szeretném.

2017. okt. 24. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy nem tágulsz, hanem hamarabb fárad a tested, konkrétan a méhed izomzata. Ez nem olyan, amire rá tudsz tornázni, meg befolyásolni tudod, nem edzhető izom.

Emiatt csak nem kell császárt csinálni, csak tisztában kell lenni azzal, hogy nem biztos, hogy 41 évesen olyan fitten működnek már a dolgaid, hogy olyan simán megszülsz, mint egy 20-30 éves.

2017. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
korod még nem indok császára,természetes uton szülhetsz 40 évesen 41 évesen 45-50-55 évesen is
2020. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!