Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan számíthatok rá?

Lassan számíthatok rá?

Figyelt kérdés

Jó nyilván nem sokára igen, mert 39+2 napban vagyok. De tegnap este óta ilyen meg akar jönni érzés van. De nagyon. Nem görcs ez még, hanem csak az érzes. Kicsit a derekam is beszurkál olyankor. Csütörtökön nézett a doki akkor mondta, hogy már rövidült a méhszáj.

Az este is olyan furcsa erzésem volt, hogy biztos menni kell majd. Alig birtam elaludni is. De most, hogy felébredtem is megvan időnként ez az érzés.

Szerintetek mennyi még? Kinek volt így hogy nem görcsökkel, hanem ezzel a meg akar jönni érzéssel kezdődött? Mennyi idő volt?



2018. szept. 9. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 nap volt utána még, 39+5re szültem
2018. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még ezutan 10 nap 😄
2018. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már rendesen görcsöltem, picit véreztem, 3 perces fájásaim voltak, 1222 volt a méhszájértékem, így kórházba mentünk, ennek ellenére még másfél hétig nem szültem.:)

Szóval lehet megszülsz még ma, de lehet túlhordod és indítani fognak. Ez még nem jelent semmit, amit érzel.

2018. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megjön érzésed azt jelenti,hogy jövőhéten szülsz meg
2018. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 39+0 napon egész nap feszült a hasam,olyan furcsán, nem tudom leírni se milyen érzés volt.Nagyon gyenge fájásaim voltak inkább csak keményedést éreztem.Este aztán felgyorsultak az események,elöntött a magzatviz,egy órával később a kezemben volt a babám :) szóval barmikor akár már ma délután is beindulhat
2018. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!