Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 46 nappal vagyok missed ab...

46 nappal vagyok missed ab után, és azóta még nem menstruáltam.3 napja erősebb, mensi szerű görcseim vannak, fájnak a lábaim. De mégsem jön meg. Ez már azt jelenti, hogy lassan számíthatok valamire? Vagy inkább problémát jelez, és azért nem jön meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom. :( Igen, meg fog jönni előbb-utóbb. Nekem 7 hét múlva (az 50. napon) jött meg.
2009. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 40. napon jött meg.
2009. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Te akkor voltál orvosnál? Vagy te is türelmesen vártad, hogy magától megjöjjön? Mert én halogatom, gondoltam még 1 hetet adok a dolognak. És ha akkor sem lesz semmi, akkor visszamegyek.
2009. ápr. 21. 14:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. választ is. Ezek szerint elég gyakori, hogy csúszik az első vérzés.
2009. ápr. 21. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok. Nem voltam dokinál. Mondta, hogy 6-8 hét is lehet, mire megjön, de lehet több és kevesebb is.. Nem kell dokihoz menned, teljesen "időben" vagy. :(
2009. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre valami bíztató dolog! Nyugodtabb is lettem. Köszönöm a gyors választ! Minden jót kívánok neked is és az előző válaszolónak is!
2009. ápr. 21. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Nekem pontosan 6 hét után jött meg először a műtét után.
2009. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!