Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől volt látható...

Hányadik héttől volt látható a hasatokon, hogy rúgott a babátok? Mikor dudorodot ki a pocitok? Én 20 hetes vagyok. Számíthatok lassan rá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, látod, ezt én is szeretném tudni. Reggelente szoktam érezni, hogy nem rugdos, hanem kinyomja magát, de látni nem szoktam, mondjuk lehet nem is látnék oda. Ülve még látni egyszer sem láttam. Én is agyon várom már, álmodtam már róla!

23hetes

2009. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Akkor szerintem lassan már Ti is érezni fogjátok. Én 18 hetesen éreztem először, de akkor rögtön a férjem is érezte kívülről. Akkor kb. 62 kg voltam. Azóta nincs megállás! :) De ne essetek kétségbe, ami késik, nem múlik!

36 hetes kismama

2009. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló a másodiknak: nem a rúgás, mocorgás érzékelése a kérdés. Azt én is 19hetesen éreztem már és a férjem is érezte rögtön, hanem az, hogy mikor látható másnak is (tesó, barátnő stb.), hogy kinyomja valamijét? Mikor lehet látni a hasfalon, hogy kidudorodik?!
2009. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 26-28 hetesen látszódott kintről. De megmozdulni 18ik héten éreztem.

36 hetes km

2009. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rugdosást kb. a 20-21. héttől éreztem, előtte csak nagyon kis finom mozgások voltak rendszertelenül. Kb. 29-30. héttől viszont alig érzek rúgásokat, viszont folyton helyezkedik a lányunk, és kinyomja magát itt-ott.

De amint látom, igen eltérő időben érzik ezeket a kismamák. Szerintem ez azzal van összefüggésben, hogy milyen ütemben nőnek a babák. Nekem a 26. héten még kicsi volt, de a 30. hétre utolérte magát és kistársait, és pont onnantól éreztem, hogy erősebben mozog.

Minden jót!

(33. hetes mami)

2009. dec. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!