Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Istvan kórház vagy Sote II?

Szent Istvan kórház vagy Sote II?

Figyelt kérdés
Az Istvan kórházat a nőgyógyászom említette, ha hozza járok végig terhes gondozásra akkor ott van akihez tud majd irányítani. Viszont akit ajánlott arról nem olvastam túl jókat. :( így kissé elbizonytalanodtam, a sote II is csak ismerősöm mondta,de ő csak rendelésre jár oda így a szülésről nincs.. minden féle vélemény érdekel előre is köszönöm.
2018. szept. 13. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szent István. 3 gyereket szültem ott. Csak ajánlani tudom.
2018. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kit ajánlott?
2018. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dr. Sziklai Pétert. Régebbi kérdéseket olvasva "úgy intézi, hogy az ügyeleti idejében szüljenek a kismamái". nem mai tapasztalat, de nem biztató.
2018. szept. 13. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én is Istvánt mondok. Sote-n csak Guttmann Orsi, más szóba sem jöhetne.
2018. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Szent István!! Csodálatos volt a szülésem ott és a bent töltött napok is. Szülésznőt tudok ajánlani, szerintem ha csak szülni mész oda de az orvos nem ott van akkor a szülésznő fontosabb, szülésnél sokkal jobban jelen van.
2018. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Sote II. Ott szuletik a 3. is.

Fel van ujitva, normalis kornyezet, es nekem semmilyen teren nincs rossz tapasztalatom. En ajanlani tudom.

Ahogy a dokimat is, ha kell egy, mert ezek szerint nincsen.

2018. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!