Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jól gondolom, hogy magánklinik...

Jól gondolom, hogy magánklinikán nem kötelező a rooming-in? Ha kérem elviszik a babát?

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
Kíváncsi vagyok, hogy három nap után, mikor haza kell menni a szállodából, akkor otthon kinek passzolja le a kicsit az ilyen.
2018. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

En II-es noin szultem. Elso ejszaka bent hagytam, mert egyseruen annyira faradt voltam mint aki lefutotta a maratont. Nincs gond ezzel.

Aztan a masodiknal a masodik nap kertem meg a csesemosoket hogy had maradjon ejszakara mert ugy beallt a csaszar utan a vallamnal mint amikor brutal mod elalussza az ember es semerre fordulni, se fekudni nem tudtam sehogy nem volt jo. Abbol se volt gond.

Ugy gondolnam hogy egy maganklinikan meg vegkepp ugy van mimt ahogy a szulo no akarja. Ha meg indok is van ra ez az allamiban sem gond.

2018. szept. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

11!


Miért passzolná le? Az, hogy szülés után nem akar nonstop "szolgálatban lenni" teljesemé érthető. Ha van rá lehetőség, hogy segítsenek neki, miért ne? Hányan írjak itt amúgy meg, hogy "a férjem szabadságot vesz ki ag első hetekre" , " anyám ideköltözök az első hetekre" , stb. Az nem gond? A kórházban a nővérek segítenek, otthon meg a család, ha van rá igény és lehetőség. De amúgy meg ahhoz sincs közöd, ha felvesz egy bentlakó bebiszittert, ő meg csak napi pár órát tölt majd a gyerekkel. Az ő dolga.

2018. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog a mi kis országunkban az,hogy úgy nőnek ki a magánklinikák a földből,mint a gomba.

Senki nem kérdezi azt,hogy miből.Nem is csak az épület,hanem a milliárdokat érő műszerezettség.

Persze azért azt én is tudom,hogy az ofsor hátterű cégeknél a tulajdonosi háttér kideríthetetlen.

Persze azért van szerződése soknak az OEP-el.Mert ami állampolgári jogon járna az még sem kapható.

Mert megdöglesz ha nem tejelsz.A kérdés talán az,hogy miből.Hiszen még ma is tudatosan tartják alacsonyan a béreket.stb

2018. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!