Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj, ha csak ennyit tudunk adni?

Baj, ha csak ennyit tudunk adni?

Figyelt kérdés

50-60 ezret tudunk csak adni az orvosnak.

Picit bánt, mert elég lelkiismeretes, rendes, normális doki. De sajnos tényleg nem tudunk többet adni. Mikor kerdeztem is, hogy mennyi lesz, akkor azt mondta, hogy ő nem mond árat, ránk bízza.

Magán rendelésre jártam hozzá végig.

Szerintetek elég ez az összeg?

És mikor kell odaadni amúgy? Kontrollon? Vagy szüles után a kórházban?



2018. szept. 13. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond.Főleg, ha összeget nem mondott. Ne csinálj ebből lelkiismereti problémát.Én 6 hetes kontrollra vittem magammal.
2018. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Csak 50 60 ezer

Hát elmondom hogy még mindig Magyarországon élünk

Van akinek 80 ezer epber a keresete

Szerinted egy átlag magyar penztarcahoz viszonyítva 60 ezer sok vagy keves

2018. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Gondolj arra akik ügyeletesnél szülnek (pl.én ) semmit sem adunk :-) persze megértelek, de örüljön ennyinek is. Adtál neki eleget már a 9 hó alatt, megszülni pedig te fogod és nem ő...
2018. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A mi dokink is ezt mondta mikor rakerdeztem. Mi sem tudtunk tobbet, hiaba is akartam volna, pedig nagyon kedves es szimpatikus.

Semmi kulonbseget nem latok hogy maskepp banna velem mert csak ennyit kapott. Sot mikor befektettek a korhazba kb fel eve mindent intezett, rendes volt, egy pillanat alatt osszerantotta nekem a mutot, akkor nem adtam neki mert most pont olyan szakaszban vagyunk amikor koltozes, ugyved stb.. miatt egyszeruen nem megy.

A mostani szulesre probalok valamennyivel tobbet kisajtolni, ugyis ez az utolso szulesem.

Ha ezt mondja belekalkulaja hogy van aki tobbet ad van aki kevesebbet. Ez benne van a pakliban, ugyhogy ne erezd rosszul magad. Bar megertelek, nekem is ciki volt hogy csak ennyi. Vagyis ugy ereztem.

De az is igaz hogy a maganrendeleseken eleg sokat ott hagyunk 1 UH miatt. Szoval kompenzalodik is a dolog azert.

2018. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem adtam én nem fizetek le orvost, egyébként meg ha nem elég mit csinál, visszarakja gyereket?
2018. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én 20 ezret adtam.Kevés nem kevés annyi jutott rá.
2018. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
5ös, szóval téged is lefizet a főnököd ha megkapod a munkabéred?
2018. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Az orvos korhazi alkalmazott, gondolom allami korhazrol van szo.

Vagy fizetett, szamlas magankorhaz ?

2018. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, a kérdező felfogadta az orvost, tehát felbérelte egy szolgáltatásra, amit az orvos nyújtott, és aminek ára van.


Nem kötelező fogadni, de aki fogad, tehát elvárja hogy az orvos bármikor ugorjon ha neki kérdése van vagy épp szül, azt igen is meg kell fizetni.


Más helyzet ha valaki nem fogad orvost ügyeletesnél szül. Ott nem kell fizetni.


Én fogadtam orvost, aki számlát adott, mindig soron kívül behívott ha mentem hozzá, elintézte ingyen a szülőszoba látogatást, intézkedett a csecsemősöknél a jobb ellátásért, szerzett vip szobát, bármikor ugrott mikor kértem. És igen, ezért fizettem neki hiszen plusz szolgáltatást nyújtott, ami nem jár az sztk alaphoz.

2018. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék, hogy mennyi szülész ad számlát arról az összegről, amit egy szülés levezetéséért kapott!!!
2018. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!