Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy csak ennyit tudunk találkozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel havonta, 2 havonta találkozunk pár órára vagy 1 egész napra. (mikor, hogy tudjuk megoldani)

Ő egyetemre jár én pedig dolgozom.

Olyan jó lenne ha 3 hetente tudnánk találkozni de lehet én várok el sokat.



25/L


2017. máj. 7. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egy városban laktok, és nagyon jó barátnők vagytok, akkor én is kicsit kevésnek érzem, persze nem tudom, mennyire elfoglalt a barátnőd. Ha nehéz egyetemre jár, ahol sokat kell tanulni esténként, és emellett párja is van, esetleg még valami rendszeres esti programja (pl. sport, nyelvtanfolyam), akkor tényleg nehéz helyet találni újabb programokat, lehet hogy sokszor úgy van vele, hogy a szabadidejében inkább pihenne.


Ettől függetlenül úgy érzem, jó barátnők között azért pár hetente beleférhet egy-egy délután, este, hétvégi program, ha nem laktok messze.


Beszéld meg vele, ha bánt ez téged.

2017. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!