Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki volt így akinek szülés...

Bogyo0528 kérdése:

Ki volt így akinek szülés utén az arca véraláfutásos lett a helytelen nyomástól?

Figyelt kérdés
tegnap délután szültem és nem jól nyomtam és az arcom nem látszik ki a piros véraláfutástól 😢 azt hittem hogy ma reggelre jobb lesz de nem lett jobb semmenyivel. aki volt így vagy tudd valamit erről mi a tapasztalat? meddig lesz így ? 😩
2018. szept. 24. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Jelen! az arcom tiszta pötty volt, mindkét szemem teljesen bevérzett.

Az orvos pedig minden találkozáskor együttérzően mosolygott és többször megjegyezte, hogy legalább látszik, hogy mindent megpróbáltam, nem rajtam múlt (császár lett végül).

Rutascorbint ajánlott. Az arcomról néhány nap alatt elmúlt, a szememnek viszont kellett legalább 3 hét.

2018. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam is úgy volt mint az elsőnél:)

Gyorsan elmúlt. Pár nap alatt.

2018. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szia. Én nem kaptam rá semmit elmúlt max egy hét volt. Kitartás.
2018. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Kaphatsz be C vitamint ( amit az elso is irt ), gyorsitja a folyamatot, de eltunik , persze. Mint mikor beutod a labad es piros lesz. Az is elmulik.
2018. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, elég intenzív szülés volt. 😀 Pár nap alatt szépen elmúlt.
2018. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a megnyugtató válaszotokat 😘
2018. szept. 24. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Első 2 (főleg a 2.) szülésem után tiszta véraláfutás volt az arcam és mellkasom,mire hazajöttünk a kórházból elmúlt.3.szülés után nem volt ilyen gondom,ennyit számít a rutin 😅
2018. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!