Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben letakarjàk az...

Szülés közben letakarjàk az embert?

Figyelt kérdés
Én még előtte állok, sok hasznos infót láttam màr itt,de erre vonatkozóan semmit és mások sem említették. Gondolom a filmekben praktikus okokból ábrázolják letakart alsótesttel a szülő nőket,ahogy pl. az orvosi vizsgálatot is. Viszont még nőgyógyásznál sem adtak soha semmi takaró anyagot, pedig mindig magánrendelőbe járok. Felmerült bennem, hogy szülésnél is ez a helyzet. Tudom, hogy az embernek nem az a legnagyobb baja olyankor, de azt hiszem, nekem ez plusz stressz lenne. Köszönöm a segítséget.
2018. szept. 28. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


De ha kered biztos letakarnak

2018. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 grafno ***** válasza:
15%
Egy haloinget kapott. A szülés előtti 15percig ült meg guggolt mert már annyira fájt hogy semmi sem volt jó neki. 4kezlab szült mert nem bírt hason maradni.
2018. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Hidd el, ez lesz majd a legkisebb problémád. Rá sem fogsz gondolni a takaróra, annyi lesz a bajod.
2018. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem takarnak le,de ha van választott dokid beszéld meg vele,hátha el tudja intézni,de szerintem sem fog akkor érdekelni.
2018. szept. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Sokkal macerásabbá teszi az egészet. Elcsúszik, lecsúszik, útban van. Ígyis úgyis csúf látvàny lesz, te meg úgysem fogsz látni a fájdalomtól. A dokinak meg a nővéreknek meg jóval egyszerűbb, ha teljesen szabad a terep.

Sajnos a filmekben zajló szülések nagyon-nagyon távol állnak a valóságtól. :D

Jó is lenne, ha olyan lenne. :D

2018. szept. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. szept. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem és hidd el ez egy kicsit sem fog érdekelni.


Én még nem szültem, de volt már nehéz műtétem, amiután a kórtermi mosdóban a bugyimat se tudtam önállóan felhúzni. Ezekután inkább levettem. Mikor jött a sebész este vizitre lerántotta rólam a takarót, én meg ott feküdtem egy melltartóban. Annyira de annyira nem érdekelt! És láthatóan őt sem.

Pedig én vagyok az aki anno középiskolában sem öltöztem át oszt.társnők előtt. Szóval betegesen szégyenlős voltam. De van az a helyzet, amikor egyszer csak túl lépsz ezen. És ha valami, hát a szülés tuti, hogy egy ilyen helyzet!


27 hkm

2018. szept. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy hány száz ilyet láttak már az orvosok. Én szültem már-először engem is fusztrált,de akkor csak az fog érdekelni,legyél már túl rajta,és a baba is egészséges legyen.
2018. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Kaptam egy hálóinget, majd mikor a kitolas volt, en kértem, hogy tehessem a labam a kengyelbe es tettek ram egy lepedo felet alulra. De aztan mar totalisan nem emlékszem ra, hogy az hogyan es mikor kerult le rolam, de lekerult. (amugy ja, nem igazan szamitott)
2018. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kérhetsz ilyet, de úgyis összevérzed, úgyhogy tökmindegy.
2018. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!