Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Cegléden fogadott...

Szült valaki Cegléden fogadott orvos nélkül? Tényleg kinézik az embert ha nincs választott orvosa? Hogy bánnak az olyan emberrel aki nem fizet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Én nem Cegléden szültem, de nem volt orvosom és velem személy szerint nem bántak túl jól.. de van aki szerencsésebb attól is függ milyen pénz éhes bandához kerülsz minden orvos másmilyen én pont rosszat fogtam ki
2016. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdező hány hetes vagy? Mikorra írtak ki?

Én is úgy vagyok mint te. Sajnos nem tudom mi lesz nekem sincs fog.dokim.

2016. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt es a szobában mindenkinek. Hat a kórház olyan amilyen, a dokik rendesek voltak a nővérek so-so.

Masodik csaszarom volt itt, megegyszer nem választanám de a fogadott dokim mindent megért , a harmadikat is vele szülnem de o ha ügyeletes akkor is nagyon ho

2016. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

3.vagyok

Az elsőt Pesten szültem ugyeletesnel, ellátásban annyi különbség volt, hogy sokkal csúnyább az elso hegem


Amugy nem néznek ki senkit cegleden viszont ha elso babas vagy szülésznot érdemes...

Szoptatast tanácsadás furdetes megmutatás nincs igazabol semmit nem foglalkoznak ilyen szempontból veletek


Volt elso babas szobatarsam ha nincs a fogadott szülésznő je valamilyen Piroska akkor fogalma Bem lett volna semmiről

2016. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt fogadott orvosom, a terhesség alatt is mindig az az orvos vizsgált, aki éppen az sztk-ban volt.

Teljesen normálisan elláttak, mindig rendesek, alaposak voltak a dokik.


Szülni szintén az ügyeletes orvosnál szültem, mind a doki, mind a szülésznő nagyon rendes, segítőkész volt, semmi kifogásolnivalót nem tudnék mondani. Határozott, de tisztelettudó hangnemet ütöttek meg velem szemben. Mindig mindent elmagyaráztak, hogy mi miért történik. A gátsebem gyönyörűen el lett látva, felszívódó varratot kaptam, már másnap rendesen tudtam ülni. A doki többször is bejött a szobámba érdeklődni, hogy minden rendben van-e.

A gyermekágyas nővérek tanácsot adtak, hogy mit kell tenni, hogy beinduljon a tejtermelés, az egyik magától jött oda, hogy tud-e segíteni.

Csecsemős nővérek: Ha valaki kérdezett a baba ellátásával kapcsolatban (pl. helyes szoptatás, pelenkázás), akkor szívesen elmagyaráztak mindent, akár többször is, egyébként békén hagytak. Csak szólni kell, meg kérdezni, maguktól nem teszik meg.

A kaja kibírható. Látogatás csak az előtérben, anyuka bármikor kimehet, de a szobákba látogató nem mehet be. A babákat csak üvegen keresztül nézheti meg a hozzátartozó.

Ami nagyon nem tetszett, hogy minden nap hajnali ötkor felkapcsolták a szobában a villanyt, hogy ébresztő, elkezdték kiosztani a lázmérőket. Én akkor még szerettem volna még picit pihenni.

Összességében pozitív élményekkel jöttem el a kórházból.

2016. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan fogadott orvosom volt, de rám se nézett szülés után abban a pár napban, amíg benn voltam. Nem hiszem, hogy kinézik, akinek nincs fogadott orvosa. Talán csak a tudat, ami megnyugtató, hogy ha fizetsz, akkor jó kezekben leszel, mindig ugyanahhoz az orvoshoz mész vizsgálatra, és a nehéz pillanatban ő lesz melletted, akit már ismersz. A kórházban az egyik szülésznő elég barátságtalan volt, meg az egyik nővér sem volt valami kedves, de összességében a többi dolgozó rendes volt, tényleg úgy van, hogy ha kérdezel, akkor segítenek-válaszolnak, de ez szerintem máshol is hasonlóan működik.
2016. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Voltam mar ott fekvo beteg de azert ez mas. Elso babam lesz es igy is annyi minden cikazik a fejemben. Eddig szinte csak negativumot halottam es remeltem, h kapok pozitiv valaszokat is! Bizom a "szerencseben"! Mindenkinek jo egeszseget kivanok!
2016. szept. 18. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!