Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan indult meg a szülésetek...

Hogyan indult meg a szülésetek? Vasárnapra vagyok kiírva és érdekelne mire számíthatok. Már minden jelet figyelek magamon.

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt egyik szülésem előtt sem.
2010. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

reggel 5 kor keltem, pisiltem, leültem a net elé, elment a magzatvizem,ment a hasam rendesen(tisztulás) 5.25-kor jöttek a fájások, 5.45-re kórház és 5.55kor meglett a 2.kisfiaunk 4200 grammal rtermészetes úton. Rohamos szülésem volt, azt mondták 1000ből 1 ilyen.Mire beértünk eltűnt a méhszájam,nem hitték el hogy nyomnom kell, de amint megvizsgáltak gyorsan szülőszoba és még a lábamat is épphogy felraktam már nyomtam 2-t és kint volt. Na én nem bántam hogy ilyen gyorsan lezajlott! :) :)


az első szülésemet indították zöld magzatvíz miatt reggel 10kor és du.15 órára lett meg. na az jobban fájt.

mind a kettőt a 38.hét 2.napján szültem és mind a kettő kisfiú!

SOK SIKERT!

2010. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont a betöltött 39. héten, aznap lettem 39 hetes.

Előtte való nap voltak fájásaim 30-20 percenként aztán elmúlt (ez szombati nap volt)Vasárnap az ebédnél megint voltak kb 20 percesek és délután 3 körül megint elmúlt. Este lefekvéskor éreztem újra 20 perceseket (kb 10 órakor) és 1 óra múlva szivárogni kezdett a magzatvíz. Éjfélkor bementem a kórházba, hajnali kettőig laza fájások és 2 kor kaptam oxitocint mert nem tágultam, 5-kor 2 újnyi voltam és negyed 6 kor vittek a műtőbe. (nagy baba volt és faros)3/4 6 kor született a kislányom 3700-al és 56 centivel.

2010. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A magzatvíz nálam is meconiumos volt.

Előző voltam.

2010. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok: az még lemaradt, hogy a 2.babánknál előző este már mintha szivárgott volna a magzatvíz mert este felé ha pisilni mentem azt vettem észre hogy nedves a bugyim, hívtam a dokit és mondta hogy lehet szivárog, tegyek be egy zsebkendőt és ha azon víz van akkor szivárog. direkt mondta hogy ne betétet tegyek mert az magába szívja és nem látható úgy. hát hol átázott hol nam a zsepi.

Meg a babám este már úgy kinyomta a popsiját a gyomromnál, alig bírtam leülni vagy felállni én már ebből is gondoltam hogy nagyon beékelődött kifelé irányba :)

2010. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt. 39+4 napos voltam. Vasárnap reggel volt. 6 körül felkeltem, mert pisilnem kellett s mire ráültem a wc-re, már folyt a magzatvizem is. Gyorsan lezuhanyoztam, mentő s 7 körül már bent is voltunk. Sajnos már akkor zöld volt a magzatvizem,aztán mivel nem voltak fájásaim kaptam oxitocint, de mivel ennek hatására sem tágultam semmit s esett a kisfiam szívhangja 13.15-kor császár lett a vége.A lényeg, hogy egészséges lett. Gyors szülést s jó babázást!
2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem jósló fájásaim egyáltalán nem voltak, csak a nyákdugó távozott több részletben a 39. héten. Aznap voltam bent vizsgálaton, amikorra elvileg kirtak szülni, mivel azonban nem volt jele a babának, hazaküldtek. Elég rosszul aludtam (június vége volt és iszonyatos hőség),és úgy éjjel fél kettő körül egy nagy pukkanást hallottam, illetve olyan volt, mintha valaki hasba rúgott volna belülről. Kimentem a WC-re, de már folyt kifele a magzatvíz. Letusoltam és indultunk a kórházba. 7 óra vajúdás után született meg a kisbabám. Bár nagyon féltem a szüléstől és a fájdalomtól, leírhatatlan boldogság volt a kezembe venni a kisfiam! Könnyű szülést és jó babázást kívánok Neked!
2010. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én márc 15.-re voltam kiírva,13.án már 10 perceseim oltak,olyan érzés,mintha a derekamnál,és az alhasamnál jól megcsaktak volna ütővel.beültem egy kád vízbe,elmúlt.14.én már egész nap,pedig járkáltun egész nap a férjemmel,este már 5 percesek,erre ő,menjünk be a kórházba.én meg elmentem fürödni.mikor kijöttem hálóingban a fürdőből,rajta már cipő vol,szikrákat szórt a szeme.felöltöztem,bementük,15.-én hajnali5kor császárral meglett zsófi.csak a derekam,meg a hasam fájt,de az eléggé.se magzatvíz elfolyás,se más....jó egészséget!!
2010. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!