Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem kell a kórházba semmit...

Nem kell a kórházba semmit vinni a babának én mégis betettem ezeket! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kézi mellszivo+hozzátartozó cumisuveg

Egy db mam cumisüveg

Egy darab advent cumi

Két db textilpelus

Egy kis csorgo

Két sapika+kesztyu

Popsitorlo

Neogranormon

3-3 db libero, pampers pelus


2018. okt. 19. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szeretnéd, akkor vigyed nyugodtan, majd meglátod minek tudod hasznát venni, de a csörgőt akár ki is veheted, tökéletesen fölösleges, semmit nem fog tudni kezdeni vele az újszülötted.
2018. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

A textilpelenka szükséges, de a többi tényleg felesleges!

Vannak olyan kórházak, ahol pl tilos a cumi

2018. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Avent*
2018. okt. 19. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Cumi, cumisüveg eszembe sem jutna.

Csörgő tök felesleges.

De vidd csak, igazán csak te döntöd el, meg cipelni, pakolni is neked kell.

2018. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Baba ágyat is viheted.


Csörgöt kb 2-3 hósan fogja elöször figyelni.

Cumisüveget is felesleges.


Ha adnak pelenkát az is felesleges. Nálunk popsitörlöt nem is lehetett használni, vizes ronggyal kellett lemosni és rögtön a mosásba dobni.


A cumi talán jó lehet, de igazából egy újszülött az elsö 3 napban szopáson kívül csak alszik vagy sír...

2018. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyedül a csörgő és a cumi felesleges teljesen. A többit nem tudhatod előre, valószínű nem kell, de lehet, hogy igen. Szoptatási gondoknál a mellszívó, cumisüvegek jól jöhetnek, pelenkát, ok, adnak, de kérdés, h mennyit...
2018. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csörgő szerintem is felesleges, a többit viheted, de nem mindenhol akarják engedni. Textilpelusból viszont vihetsz többet is, bármihez jól jöhet. Cumisüvegre kérdezz rá a védőnődtől, mert ha kórház nem engedi, fertőtleníteni sem tudod majd. Ha engedik meg vinned kéne egy fertőtlenítő gépet is (mi nem használtunk cumis<veget, ezért nem tudom mi a pontos neve). A mellszívónál is gondolj erre. A popsitörlőért haragudtak, és tilos volt ott, ahol én szültem.
2018. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk a cumisüveg kellett. Kapott belőle tápszeres pótlást. (nem, nem okozott szopizavart, 14 hónapos és még szopizik, 2 hetes koráig kapott tápos pótlást.)
2018. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A csörgő felesleges.

2 hónaposan sem nagyon érdekli majd..

Csak a helyet foglalna

2018. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vinnék (vittem) neki egy saját kistakarót,olyan jó volt azzal takargatni, nem a kórházival. Csörgő helyett inkább valami puha alvóplüsst rakjál be neki (morzsolókendő vagy mi a neve).
2018. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!