Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már felvették a gyerekemet...

Ha már felvették a gyerekemet oviba, lehet mégis másikba vinni?

Figyelt kérdés
Múlthéten kiderült, hogy felvették a lányomat az első helyen megjelölt oviba, ami nem körzetes, hanem munkahelyhez közeli. A körzetes ovi az egy kb 10km-re lévő kisebb városban lenne, ahol még nem volt beiratkozás, április végén lesz, de ide is be akarom iratni, itt férőhely tuti hogy lesz. November elejétől járna. Ha időközben úgy alakulna, hogy terhes lennék (rajta vagyunk az ügyön), akkor gond lehet, ha inkább a körzetes oviba járatnám? Mert az akkor közel lenne, pocakosan és csecsemővel könnyebb lenne érte járnom, mint km-eket utazni. De ez csak novemberre dőlne el. Ha nem jönne addig a kistesó, akkor viszont oda szeretném járatni, ahová felvették, mivel ott dolgozom a közelben. Mi ilyenkor az eljárás? Csak beszólok majd az oviba, hogy bocsika, de mégsem járatom ide a gyerekemet? Köszi a válaszokat, véleményeket.
2012. márc. 29. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nem irathatod egyszerre 2 oviba.
2012. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még úgy sem, ha az másik városban van? Mi lenne ha mégis megtenném? Csak kiváncsiságból kérdezem. És ha mégis terhes lennék novemberre, akkor év közben átvennék a gyerekemet a körzetes oviba, ha mondjuk lenne férőhely?
2012. márc. 29. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
ha tuti, hogy van férőhely, akkor csak átiratnám, ha aktuális a kistesó dolog.
2012. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

küzponti nyilvántartásuk van. ahoyg irják az adatait,máris felugrik ha máshová is be van iratva. felvenni meg csak azt veszik fel,akit a beiratkozási időben beirattál.


ez tuti igy van,barátnőm oviban irodavezető,én is megkérdeztem,mert nem szimpi a körzetes ovi,de nem körzetesben nem biztos h van hely,és ha oda nem mehet,akkor másris kiesik az év. sajna ez van.

2012. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezem: ez a nyilvántartás országos szintű?
2012. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már túl vagy rajta de nem országos szintű. Önkormányzatonként van, Pesten kerületenként. Én is beírattam több helyre is, más városba is és most választottam ki, hogy melyikbe fogom járatni.
2013. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!