Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák (nem program...

Császáros anyukák (nem programozott)? Ki mennyi ideig vajúdott, mire elvált hogy császározni kell? Miért lett császár?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10-12 órát, ebből 4-5 óra volt húzós. Köldökzsinór nem engedte kibújni.
2010. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kb.4 órát vajúdtam + 1 óra kitolási szakasz, azért lett végülis császár mert a babám sehogy sem akart kibújni több ok miatt : téraránytalanság + arctartás. Vákuum mehetett volna, de örülök hogy nem lett az, mert az jobban megviselte volna a babát!
2010. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
18 óra vajúdás után jöttek a toló vájások kb 45 percik nyomtam, de feladta a doki nem ékelődött be a baba feje a szülő csatornába azt mondta azért mert túl nagy lesz nekem és 59 cm-rel és 4200 grammal megszülettet a fiam
2010. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az elsővel semmit, mert a 39.héten a szívhang vizsgálaton be is tolatott a műtőbe. Megmentette a fiamat, az Isten áldja érte!

A másodiknál rá egy évre meg akarta velem javítani a statisztikákat, 5 órát vajúdtam, zérót tágultam, aztán betolt, mert elkezdett szakadni az előző császár hege. Van egy gyönyörű lányom is és egy 5 cm-s hegem ami alig látszik :-)

2010. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9 óra vajúdás oxitocinnal, vagyis 3 percesekkel kezdődött, kb félidőtől 1 perces fájások. Már azt hittem lekaparom a falat. Nem tágultam, leesett a szívhangja, és császár lett. Ha nem lett volna baja a babának, akkor csak másnapra, vagyis még 6 óra 1 perces vajúdás kellett volna ahhoz, hogy kitáguljak a doki szerint. Hát, nem tudom, bírtam volna e.
2010. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Engem a vajudas 5. napjan csaszaroztak meg (nem Magyarorszag)! Azt is mar csak azert, mert egy vizsgalattol elkezdtem verezni. Aztan nyomtak belem az oxitocint, amitol 12 ora alatt 6 centit tagultam es a vegen a babam felrehajtotta a fejet is. A kis draga tett nekem egy szivesseget, mert en mar napok ota konyorogtem egy csaszarert. (panadolon kivul semmi fajdalomcsillapitot nem adtak, gondolhatjatok)


Megcsinalnam barmikor megint, nagyon megerte. :)

2010. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14 napot hordtam túl, az utolsó uh után megvizsgált a fél kórház. Mondták, hogy felszívódott a magzatvíz (b.repedés nélkül) és azonnali császár, mert nincs idő várni. Utólag örülök, hogy így alakult.
2010. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2 órát.

Indított szülés volt 41+2 napra,zöld volt a magzatvíz,nem tágultam egy dekát sem,azt mondta a dokim,hogy ez így nem fog menni.

Mire beleéltem volna magam,hogy szülök,addigra a műtőben voltam.

De a kisfiam egészségesen született,csak ez számít.

Jövő hónapban már 2 éves lesz!:)

2010. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24 órát vajúdtam,több órás szünetmentes fájásokkal.Téraránytalanság miatt császároztak.Megállt a tágulás, és nem akart kibújni a Kismanóm (majdnem 4 kg volt).A végén már örültem,hogy vége.
2010. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzatvíz amibe már bele kakált a fiam,egyből 2 perces fájásaim voltak,4 órát vajúdtam mire kiderítették a dokik,hogy ez császár lesz,elméletileg a magzatvíz miatt volt,fertőzés veszély miatt,meg a nyakán volt a köldök zsinór!
2010. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!