Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzésekkel indultál el...

Milyen érzésekkel indultál el szülni, mik kavarogtak benned?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél felhőtlen boldogság és izgalom. Császár lett, traumatikus, most vbac-re készülök. Igyekszem optimista lenni, de félek, hogy bedarál a rendszer. A kicsit nagyon várom viszont. 😊
2018. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Tuti, hogy haza küldenek, tök feleslegesen megyek be, nem fog èn még szülni!


2. Indított volt, soha életemben nem rettegtem annyira, mint aznap reggel!

2018. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Izgatott voltam, de nem félelemmel, hanem várakozással voltam tele. Igazából mást nem éreztem, valahogy olyan nyugodt, természetes volt minden bennem végig, pedig hosszú szülés volt.
2018. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. babám, tudom mire számithatok szüléskor, arra hogy baromira fájni fog, úgyhogy én már csak túl akarok lenni rajta. Ha császároznának, na attól most jobban félnék mert nem tudom mi vár rám utána, mennyi idő lenne a felépülés, fájni fog e, stb...
2018. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaz sürgősségi császár volt de elég furcsa gondolatok kavarogtak bennem míg pl ültem a wc-n beöntés után, be voltam rezelve teljesen és nem a műtéttől feltétlen hanem hogy úristen most teljesen megváltozik az életem, jézusom lesz egy kisbabám.. fel se fogtam hiába volt rá 9 hónapom, mikor kérdezték az adataimat azt se tudtam hogy fiú vagyok e vagy lány..

Mikor meg fent voltam műtőasztalon már majdnem kicsúszott számon hogy inkább halasszuk el pár napot míg felkészülök :)

De mikor kiemelték már elmúlt minden, szavakkal leírhatatlan érzés volt.

2018. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Haláli nyugalommal. Én nyugtattam a párom induláskor. Mondjuk könnyen voltam. A víz elfolyt, de fájásom nem volt, jól voltam.

Indítás volt, végül pedig császár.

Akkor rémültem csak meg, mikor eldőlt a császár, hogy kapják már ki, mielőtt baj lesz. Szerencsére nem lett.

2018. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Indították, izgatott voltam de nem féltem inkább az volt bennem hogy aznap már a karomban lesz végre. Meg hogy minden rendben menjen! Na mikor elkezdődtek a fájások picit izgultam hogy fogom ezt kibírni...

Nekem mensigörcshöz hasonlított, csak rosszabb, viszont ugye itt vannak "szünetek" 2 fajas között. Nem ordítottam, teljesen jól viseltem, meg is dícsértek. Szülés után egyből azt mondtam bármikor újracsinálnám. Maga a kitolás is tényleg olyan ahogy mondták, mintha kakilnod kéne :) sokkal rosszabbra számitottam, teljesen túlélhető dolog és mindent megér!

2018. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Indított volt: úgy mentem az időpontra mintha egy sima vizsgálatra mennék, nem izgultam sőt, halál nyugodt voltam. Nagyon bíztam az orvosomban és alig vártam, hogy megismerhessük a babánkat aki végül a kórházba érkezés után 20 órával született meg természetes úton. A másodiknál sem fogok izgulni szerintem, már tudom mi vár rám.
2018. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nst végén szoltak h 3 percesek a fajasoi. 37hetes pár napos terhes voltam. Én ebből semmit sem éreztem, csak szóltak h tegyem a kezem a hasamra.. Akkor éreztem h kőkemény az egész, oxit kaptam mert nem indultak el a fajasok, nem is tagultam..igy császár lett.

De a lényeg. Az érzéseim Nemtudom milyenek voltak. Meglepodtem, megijedtem, izgultam és azon agyaltam úristen mi fog fájni mi fog történni és h úristen...ANYA leszek!

2018. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bent feküdtem szivhang miatt már 1 hete amikor eljött az indítás napja (41. hét). Reggel korán keltem, fürdés, pici reggeli, hajvasalás, kicsi smink(szemöldök, korrektor, bronzosító). Szerettem volna nagyon csinosan szülni. Teljesen zárt voltam így oxit nem kaphattam, prepidil helyeztek fel. Természetesen első indításra nem indult. Másnap ugyanez, megint nem indult. Harmadik nap (mivel max 3 zselét kaphatsz ahol én szültem) tudtam, hogy még mindig zárt vagyok (ejszaka megvizsgált a szülésznőm) így nem hittem már a zselében, ahogy kimásztam a kórházi ágyikómból úgy sétáltam át a 3. prepidilért, persze tusolni letusoltam, de egy nagy pihire készültem a felhelyezés után az Nst gépen. Aha...egyből jöttek a fájások. Annyira fájt, hogy akkor azt mondtam, hogy köszi de én nem szeretnek szülni. Ez reggel 9-kor volt. Egész nap fájt, közben tusolgattam
2018. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!