Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki, akit baján sterili...

Van valaki, akit baján sterilizáltak, a 3. császármetszés alkalmával?

Figyelt kérdés
Mikor csináltattátok meg a papírt? Mennyivel szülés előtt?

2018. nov. 5. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ki csinálja? Bocsi h kérdezek kérdésre
2018. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a doki a Bohos Ildit mondta, hogy vele beszéljek ez ügyben, mert ő nem tud magán rendelésen kiadni ilyen papírt.
2018. nov. 5. 15:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan Miskolcra járok, de nekem az terhesség megállapításakor már adtak egy nyomtatványt ehhez, 7 hetesen (sztk-ba mentem). 6 hónap múlva kell kérnem a másikat, mert elvileg 2 kell, legalábbis nekem ott a doki ezt mondta. Az is van a nyilatkozaton, hogy Kérelem művi meddővé tételhez - Első nyilatkozat.
2018. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem mondta, hogy kettő kellene. De én úgy is tudom, hogy a 3. császárnál már nem kell 2x megerősíteni, akkor se ha nem múltál el 40 éves.

Csak annyit kérdezett a doki, hogy van e papírom róla. Mondtam hogy nincs, de nagyon szeretném ha a szülés alatt megcsinálnák. Annyit mondott, hog keressem meg a kórházba a Bohos Ildit, ő nyomtat olyan papírt nekem, amikor meg legközelebb megyek hozzá, aláírja és lepecsételi.

2018. nov. 5. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok, nekem is a 3. császárom lesz (37 leszek, mikor megszületik), de így is kettő kell. Lehet, hogy nekem azért, mert én már az elején, az első vizsgálatkor szóltam, hogy szeretném, és 6 hónapig érvényes egy nyilatkozat.
2018. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is szóltam neki az elején is, akkor az volt,hogy majd visszatérünk rá kesőbb. 23 hetesen szóltam neki, akkor mondta, hogy a kórházba menjek ott tudnak kiállítani minden igazolást.

Elég fiatal vagyok, de nem szeretnék több gyereket már.

2018. nov. 5. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi h kérdezek.

Mik a feltételei ennek a műtétnek?

2018. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3 császármetszésnek kell lennie, vagy olyan egészségügyi állapotnak ami indokolttá teszi.
2018. nov. 5. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerős majdnem így volt, nem tudom, hogy intézte, mennyivel előtte, mert végül nem Baján szült. De miért nem hívod fel az Ildit? Szerintem azonnal meg tudná mondani.
2018. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 40. életévedet, vagy van 3 élő gyereked, akkor jogosult vagy rá.
2018. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!