Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Izzadas szules utan. Ez...

Izzadas szules utan. Ez meddig tart?

Figyelt kérdés

Masfel hete szultem es azota ejszakankent nagyon izzadok, foleg az elso ebredesig. Alig veszek mar magamra valamit alvashoz, 19 fokban alszunk, megis izzadtan ebredek, annyira, hogy at is kell oltoznom.

A szules ota tart, mar elso ejszaka is jelentkezett a dolog. Alapvetoen egyaltalan nem vagyok izzadekony, igy a szules es a hormonok szamlajara irom, viszont a harmadik babankat szultem es korabban ilyen nem volt velem.


Ti is tapasztaltatok ilyet? Meddig tart ez, ha tenyleg a szules miatt van?

Kb 3 orankent ebred a pici es erdekes modon a masodik-harmadik alvasnal mar nem izzadok ki, csak az elsonel...


2018. nov. 12. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, pár hét alatt elmúlt
2018. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak pár napig tartott az éjszakai izzadás, nappal viszont szoptatás közben izzadtam.
2018. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 évig tartott a szoptatás végéig… Hormonális oka van.

Nagyon durva volt, egy éjjel három - négy alkalommal kellett pizsamát cserélnem, mert szó szerint olyan vizes volt mintha most vettem volna ki a mosógépből centrifuga nélkül.

2018. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1,5-2 hónap volt nálam. Majd megfagytam, mikor szinte vizes pizsamában mentem etetni.
2018. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hónapig tartott nálam. Én is mindig az első ébredés előtt izzadtam le.
2018. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mostanság már nincs

4 hónapos a lányom


Pár hete fázom állandóan

2018. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Néhány hónapig, vagy talán fél évig is eltartott. Folyott a víz a lábszáramon, nagyon kellemetlen volt.
2018. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Epp ezt utalom benne a legjobban, amit irt az egyik valaszolo, hogy az atazott pizsamaval, full nedves testtel kell kimasznom a babahoz etetni. Jo esetben mwg van 2 perc, hogy atoltozzek, de ha sir, akkor csak magamra kapom a kontost, de majd megfagyok...

Tudom, ettol nagyobb bajom ne legyen szules utan, csak baromi kellemetlen...


Nekem alig van tejem, tapszeres a baba, csak “nyugtatni” rakom cicire amig pici es igenyli. Minimalis a tejmirigyallomanyom, igy tejem sincs. Szoval talan nalam nem okozhatja a szoptatas, de most mar kivancsi vagyok, hogy mikor lesz ez jobb.

Igen eltero volt nalatok is.


Koszonom a valaszokat!

2018. nov. 13. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!