Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan volt a szules, mint...

Olyan volt a szules, mint amilyenre szamitottal?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 20:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Kevésbé volt rossz, bár csaszarra készültem, így lehet h nem vagy annyira kíváncsi a válaszomra.

A drain cső és a katetert volt a nagy félelmem.

Drain cső KVA SZ@@@R... Előre félek második babánál tőle. Remalmom. Kateter kellemetlen volt, meg az első 3 pisilés amikor levettek.. Fáj.

Ja meg amit utaltam a mehszaj tagitas. Rettegek tőle meg jobban mint a csőtol...

2018. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Csaszarosok valaszai is erdekelnek, koszi a valaszt. Csaszarnal miert kell mehszajat tagitani?
2018. nov. 7. 20:28
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Eleve indítottak, a vajúdás fájt, de nem haladtunk vele, az EDA-m csak féloldalra hatott, végül pedig császár lett.

Hát nem így indultunk neki...

2018. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok


Urulnie kell valahol a vernek és én nem tagultam tovább alig 2centinel,azt mondta az orvos, hogy javamra válik ha legalább 3 centire tágulok, nem marad bent semmi és nem verzek majd sokáig. (így is lett) 2x csináltak és par másodperc de óráknak tűnik. De úgy tudom nem minden orvos csinálja. Természetes szülő barátnőim kevesen mondják pl h ez fájt a legjobban Szval el sem tudom képzelni mit éreznek, lehet csak elfelejtik mesélni?!

2018. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert egész terhesség alatt császárra készültem és végül természetes úton született. De szerintem könnyű, komplikációmentes szülésem volt (igaz 14 órát vajúdtam és akkor mindennek éreztem,csak könnyűnek nem), örülök,hogy végül így alakult.
2018. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
Nem olyan volt. Én nagyobb fájdalomra számítottam. Viszont nagyon féltem. Pl volt egy pont,mikor hánytam is. (Nyilván vizet)
2018. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%

Az első szülésem nagyon hosszú és fájdalmas volt. Egy egész napig vajúdtam. Durva fájásokkal. De aztán csak kibújt. Volt gátmetszés,varrás. Fájt is két hétig utánna..de túléltem. Mivel első volt nem tudtam mire számítsak persze féltem előtte.

Második szülésem sokkal könnyebb és rövidebb volt. Én a második terhességet végig izgultam vagy inkább rettegtem a szüléstől de kellemes csalódás ért. Könnyű szülésem volt. Gétvédelemmel úgyhogy a felépülés is rövidebb volt.

2018. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Egyrészt nem számítottam arra, hogy majd indítanak és arra sem, hogy érzéstelenítés nélkül de oxival, zselével, ballonnal, burokrepesztéssel megfejelve 20 óra vajúdás után lesz a baba a kezemben. Amire viszont nem számítottam de pozitív csalódás volt: sikerült a gátvédelem, hurrá!
2018. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, johetnek meg!

#1-es, engem tagitottak kezzel, es egy baratnomet is, mindketten borzalmasnak eltuk meg, pedig mindkettonknek hosszu fajdalmas vajudasa volt, es huvelyi szules, es masoktol is olvastam mar, hogy mennyire fajt a kezzel tagitas. Mondjuk azteny, hogy maga a vajudas meg durvabb, mondjuk a tagitas nekem 10/7-8, a durvabb osszehuzodas meg 10/10.

2018. nov. 7. 20:42
 10/38 anonim ***** válasza:

9# ezekszerint nem azért éltem meg ilyen szörnyen, mert alacsony a fajdalomkuszobom. Minden tiszteletem a természetesen szülő nőké!

Persze brutal a császár utáni cső kivétel (SZÓ SZERINT mintha a beled tépnék ki) iszonyu és az első felállás, meg h felülni nemtudsz, kohogni nevetni sem stb.. De teljesen más fájdalom a 2 kategória. :)

2018. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!