Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen, mennyire szépen...

Kinek milyen, mennyire szépen gyógyult, mennyire látható a császáros heg?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen halvány, vékony vonal, a bikini eltakarja.
2018. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a lányom, mikor teljesen “eltűnt”. Vékony vonal látszik, ha nagyon keresem, de első ránézésre nem feltűnő. Most 11 hónapos.
2018. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörűen gyógyult , hajszál vékony fehér vonal a bikini vonal alatt ha nem keresném , nehezen találnám meg.
2018. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 és fél év után is vastag,piros,dudoros.

Sajnos keloidra hajlamos vagyok genetikailag, anyum hasán is ott volt mindig a piros csík ( neki ugye még nem bikinivonalon vágtak).

Később rátetováltatott, majd második gyerek után én is elgondolkozok rajta.

2018. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem keloidos, de sötétebb, lilásabb színű a bőr körülötte, és behúz, tehát észrevehető, mert egy mélyedésben van az egész. 3,5 éve császároztak, úgyhogy jobb már valószínűleg nem lesz. Nem zavar amúgy, pont bugyivonalban van, így nem látszik.
2018. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vékony is, halvány is, de egyértelműen ott van. Szépen gyógyult be.
2018. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónapja volt császárom. Kb. fél ujjnyi vastag a heg, sötét lilás színű, a bőröm körülötte sötéten elszíneződőtt, az egész heg le van tapadva, behúzódik, és ott nem tudom a bőrömet elmozdítani. A heg felett kemény dudor van végig. Nem szép, de a bugyi takarja.
2018. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elozo, Két-három év mire teljesen begyógyul.
2018. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajszálvékony, alig látható 2 csík egymás felett, de szinte nem is látszik, hogy 2, annyira közel van egymáshoz (2 császár).
2018. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!