Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagydarab anyukáknak törvénysz...

Nagydarab anyukáknak törvényszerűen ronda lesz a császáros hege?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm amolyan Melissa McCarthy típus. Én magam vékony alkatú vagyok. Ő azt mondta, neki nagyon ronda lett a sebhelye, vastag, hosszú is, végigmegy a hasán és nem jó ránézni. Ugyanakkor szültünk, de nem ugyanott. Nekem oké lett a helye, vékonyka, nem hosszú, alig látható.


Én nem tudtam, hogy ez súlyfüggő. Azt hittem, hajlam arra, hogyan gyógyulnak be a sebek, meg a munkát végző ügyessége.


Nektek milyen a helye és milyen a testalkatotok?



2018. okt. 30. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Átlagos testalkat, szinte láthatatlan. Egy kis karcolásnak tűnik.
2018. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
M.M. alkatú vagyok. Észre se lehet venni a heget.
2018. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem a nagydarabságtól függ, hanem a kövérségtöl - a kettö nem ugyanazt jelenti.


A kövér embernek nem lesz szép a hege, mert az bör alatt lévö zsírréteg miatt nem tud rendesen gyógyulni.

2018. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

55 kg vagyok nem egy nagy darab , de ezt úgy hívják keloidos seb, genetikailag örökölhető, nekem sikerült is.

Lassan 3 év távlatából is vastag,dudoros, sötétlila színű és ez ilyen is marad.

De nem zavar, bikinivonal alatt van, majd második gyerkőc után lehet csináltatok rá tetkót.

2018. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

56 kg vagyok és nem túl szép

Látszik kissé vastag és 15 cm

2018. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Vékony testalkatú vagyok, es nekem sem lett igazan szep. Az enyem letapadt a hasfalhoz. Ugy tudom, a gyogyulast egyeni adottsag es a baba megszuletese utani hormonalis valtizasok is befolyasollhatjak. Jo hir viszont, hogy a csunya hegek kisebb beavatkozasokkal korrigalhatoak.
2018. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor nálam nem így van. 80 kiló körül mentem szülni, és szép a hegem, alig látszik, pedig csak egy éve volt.
2018. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kövéren szültem. Szinte nem is látszik.
2018. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok és letapadt a hegem, és széles is. A heg behúz és felette végig kemény pukli van... Testhezálló ruhában látszik a pukli, ssajnos.
2018. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok kis darab, 90kg a190cm hez es szep vékony, szinte láthatatlan a hegem.
2018. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!