Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sokkal könyebb egy kismamának,...

Sokkal könyebb egy kismamának, a szülés ha nyugotabb pihentebb körülmények között van egész terhessége során, mint ha dolgozna és fáratabb lenne?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem, semmi köze.

Sőt, egyesek szerint nehezebb, ha eltunyul előtte.

2018. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ellenkezőleg, rosszabb, ha eltunyulsz.
2018. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet eltunyulsz. Es az is lehet, hogy kinek mi.. Mivel en veszelyeztetett vtam es fekudtem igy akaratom ellenere sem eppen a legfittebb időszak volt az eletemben es konnyen szultem meg valamint konnyen is regeneralodtam. Szoval le lehet vonni a semmit ebbol...
2018. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá. Én is pihenésre voltam ítélve, mégis pikk pakk megszültem. Ez alkati kérdés amit nem tudsz előre. Totál fitt sportolóknál is van, akinek annyira nem halad hogy császár lesz, közbe 120 kilós nők megszülnek 2 nyomásra.
2018. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Az utolso honapban mar otthonrol dolgoztam teljesen, es nagyon lajtosan csak, es semmi gond nem volt a szulesen es a regeneralodaskor sem. Elotte heti 2 nap benn, heti 3 nap otthonrol volt a munkarendem, persze nem a terhesseg miatt.:)
2018. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy van közvetlen összefüggés. Összességében azt gondolom, hogy érdemes minél tovább aktívnak maradni a lehetőségekhez képest fizikailag és szellemileg is. Ha sok ideje van egy kismamának, könnyen becsavarodhat. Nyilván, ha a munka nagyon stresszes, vagy fizikailag megerőltető, akkor érdemes hamarabb abbahagyni, de okosan kell az időt eltölteni. Levegőzés, olvasás, zenehallgatás, ha nincs orvosi akadálya akkor torna. Találkozás barátokkal, ilyesmi. Hogy ne legyen idő hülyeségeken agyalni.
2018. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!