Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhsüllyedéssel terhesnek...

Méhsüllyedéssel terhesnek lenni és szülni? Volt így valaki?

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem a kérdést, de nem nagyon jött rá válasz.

Első gyerekemmel megsüllyedt a méhem és nem tudom mire számíthatok a tesó érkezésével.. Még nem vagyok terhes, de nagyon foglalkoztat ez a kérdés..

Elképzelhető, hogy veszélyeztetett terhes leszek, hogy kíméljem a tartó szalagokat?



2018. nov. 22. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Max. ha nagyon súlyos méhsüllyedésed van. Szinte kivétel nélkül mindenkinek megsüllyed a méhe 1-2 gyerek után. Annak is, akinek elfelejtik mondani.
2018. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Erre lehet még egy gyereket se vállalnék.Érdemes tönkre tenni teljesen a tested,inkontinenciával élni,fájdalmas műtéteken átesni stb?
2018. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 0027 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Megszeretném kérdezni tőled vagy azoktól is akik olvassák, hogy milyen tüneted van a méhsüllyedés miatt. Én voltam 5 nőgyógyásznál és az 5. mondta csak meg, hogy ez a problémám.

2019. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nekem tavaly volt úgy leginkább, hogy ha sokat sétáltam, cipekedtem, nap végére nagyon nagyon lekerült a méhszájam, volt hogy konkrétan éreztem pisilés után a wc papírozás közben hogy dudorodik, annyira lent volt. Persze pont az egy nagywc után volt.

Ekkor amúgy futni próbáltam. Abba hagytam a futást és azóta ilyen nem fordult elő. Mai napig lejjebb van mint a terhesség előtt, és érezhetően gyenge ott valami.


Viszont nekem konkrétan nem mondott süllyedést a doki.... Vizsgálat után azt mondta, hogy nem lát ilyen problémát. Holott konkrétan majdnem “megszültem” a méhem egyszer.. Na mindegy, azóta már kevésbé zavaró. Inkább csak abban akadályoz, hogy tampont kevésbé tudok használni.


Második gyerek még nem született, ezért is vagyok kiváncsi hogy másnál mi volt a második terhesség alatt..

2019. jan. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!