Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az epidurális érzéstelenítés...

Az epidurális érzéstelenítés tényleg annyira jó? Érdemes alapból kérni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csak féloldalra hatott. Ugyanúgy éreztem a fájdalmat, csak nem mindenhol.
2018. nov. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha jól és jókor alkalmazzák, akkor nem csak, hogy remek fájdalomcsillapító, de egy nagyon reménytelennek tűnő szituációt is meg tud "menteni". Értsd: EDA segítségével olyan helyzet is hüvelyi szüléssel végződhet, ami amúgy totálisan reménytelennek tűnik.
2018. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Én mindkét gyerekemet epidurálissal szültem, ennél jobb találmány kevés van. Ha van rá lehetőség kérd!
2018. nov. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem volt jó. Másodjára nem kérem. 2-szer szúrtak, nem hatott egyáltalán (neves kórház, 2 legjobb anesztese, fogalmam sincs, mi ment félre), cserébe mégis bátrabban tekerték az oxit.
2018. nov. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Elso szulesemnel nagyon jo volt, a masodiknal viszont csak fel oldalt hatott. Ugyanugy fajt mintha nem is kaptam volna.
2018. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En reggel 6.30-tol nem tagultam,delutan 3kor kaptam EDA-t,5 perc alatt eltunt a mehszaj! 16.40-re pedig kint volt a lanyom. EDA elott kaptam oxitocint,nospat,stb de semmi nem tagitott,ahogy bementem 2 ujjnyival annyi is maradt addig.

Viszont nekem is fel oldalt hatott csak,bar akkor az is megvaltas volt es hala neki huvelyi uton tudtam szulni. Nem banom egy percig sem,hogy kertem.

2018. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 Nekem a tágulást sem segítette. Semmit sem tágultam. Császár lett.
2018. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!