Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült Sopronban...

Aki mostanában szült Sopronban, tudna segíteni, adnak még beöntést szülés elött?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom, hogy már nem szokás mindenhol,őszintén szólva én jobban örülnék ha adnának :D

2018. nov. 23. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha üres az alsó béltraktus, ha nem akar az ember odasz@rni a szülőágyra. (Különben a baba kipasszirozza az alsó béltartalmat.) Szerintem ha szólsz, hogy Te szeretnél, biztos adnak!
2018. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
En nem ott szultem, de nekem egy kupot adtak, mert belefert az idobe. Ugy tudom akinek sietős annak megy a beontes akinek meg mar arra sincs ideje, az igy jart. Sztem ha lesz ido adnak valamit. En is kellemetlenul ereztem vna magam ha odakaksizok. 😬
2018. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott szültem 2 hónapja.igaz hogy programozott császárral de így is adtak.sopronba mindenkinek adnak!!
2018. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!