Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Friss vélemények, tapasztalato...

Friss vélemények, tapasztalatok érdekelnének dr. Bényi Béla (váci kórház) nőgyógyásszal kapcsolatban. Milyen nála mostanában a terhes gondozás és a szülés?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon császár párti, nem igazán szeret szülni. Ezt leszámítva nagyon jófej, én ügyeletben szültem tavaly és ő volt az, aki így is naponta benézett, hogy hogy vagyunk. Jó a humora, kedves, bátorít. Ha adna esélyt vbac-re, szerintem hozzá járnék a második babával.
2018. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes, jófej, közvetlen, kissé hóbortos, de nagyon jó doki. Annyit pontositanék hogy valóban szeret császározni, nem azért mert a természetes szülést nem szereti, hanem mert nem vállal kockázatot. Nem túl rugalmas igy vbac-ben, gátvédelemben, háboritatlan szülésben mert szereti gyorsan végigvinni a szüléseket. Ha ez nem zavar elégedett leszel vele. Én mindkét terhességgel végig hozzá jártam gondozásra de nem nála szültem mert nem kértem fel, még igy is szuper kedves volt végig, és ugyamúgy kezelt mint a magánbetegeit. Ha valami.konkrét érdekel kérdezz nyugodtan
2018. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!